Презентация, доклад по математике Қайталанбайтын және қайталанатын орналастырулар (10 сынып)

Сабақ мақсаты:Қайталанбалы және қайталанбайтын орналастыруға есептер шығара отырып оқушылардың біліктілігін арттыру.

Слайд 1Сабақ тақырыбы:
қайталанбалы және қайталанбайтын орналастырулар

Сабақ тақырыбы:қайталанбалы және қайталанбайтын орналастырулар

Слайд 2Сабақ мақсаты:
Қайталанбалы және қайталанбайтын орналастыруға есептер шығара отырып оқушылардың біліктілігін арттыру.


Сабақ мақсаты:Қайталанбалы және қайталанбайтын орналастыруға есептер шығара отырып оқушылардың біліктілігін арттыру.

Слайд 3

Сабақ түрі: практикалық сабақ

Сабақ әдісі: сын тұрғыдан ойлау

әдісі,семантикалық
карта, топтастыру.
Сабақ көрнекілігі:сызбалар,формула
лар.



Сабақ түрі: практикалық сабақ  Сабақ әдісі: сын тұрғыдан ойлау

Слайд 4Сабақ барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі.
2.Еске түсіру/топтастыру/.

3.Миға шабуыл/есептер шығару/.
4.Ой толғаныс/семантикалық
карта/
5.Үйге тапсырма.
Сабақ барысы:   1.Ұйымдастыру кезеңі.   2.Еске түсіру/топтастыру/.   3.Миға шабуыл/есептер шығару/.

Слайд 5 1.Ұйымдастыру кезеңі.

Оқушыларды түгендеу, спикер

сайлау, екі топқа бөлу.

1.Ұйымдастыру кезеңі.  Оқушыларды түгендеу, спикер   сайлау,  екі топқа бөлу.

Слайд 6 3.Миға шабуыл.
1.0,1,3,4 осы бес

цифрдан, цифрлары
қайталанбайтын әрі он мыңдық орынына
1,мыңдық орнына 2, жүздік орнына 3, ондық орнына 4,келмейтін бес орынды саннан қаншасын құрауға болады?
Шешуі:т2═1,т3═2,т4═9 болатындықтан,фор
Мула бойынша т5-ді табамыз.Мұндағы п═5,к═2
болады.Сонымен мәселенің жауабы:Т5═3А44-
{2[С33/Т2/+С32/Т3/2/+С31/Т4/2/]+А44}═22.


3.Миға шабуыл.1.0,1,3,4 осы бес цифрдан, цифрлары қайталанбайтын әрі он мыңдық

Слайд 7

Бір сыныпта отырған А,в,С,Д,Е,Ғ,G,Н сегіз оқушыны
қайтадан отырғызу керек.Егер әрбір

оқушы өздерінің бұрынғы орындарына отырмаса,әрі сыныптағы басқа оқушылардың /8 оқушыдан басқа/
орындарына да отырмаса,сонымен біргеВ;Е;Д;С;G бес оқушының әрбірі А оқушының орнына да отырмаса,онда
осындай отырғызудың ұқсамаған қанша түрлі тәсілі бар?
Шешуі:т2═1,т3═2,т4═9,т5═44,т6═265,т7═1854 болатындықтан
формула бойыншат8-ді табамыз.Мұндағы п═8,к═5 болады.Сонымен мәселенің жауабы мынадай болады.
т8═3А66-{2 [С66/Т2/+С65/Т3/2/+С64/Т4/3/+С63/Т5/4+С62/Т6/5/+С62/Т6/5/+С61/Т7/5/] }═4238.

басқа

Бір сыныпта отырған А,в,С,Д,Е,Ғ,G,Н сегіз оқушыны  қайтадан отырғызу керек.Егер әрбір оқушы өздерінің бұрынғы орындарына отырмаса,әрі сыныптағы

Слайд 8 Ой

толғаныс.

Ой толғаныс.

Слайд 9Үйге тапсырма
Қортындылау,
Бағалау.

Үйге тапсырмаҚортындылау,Бағалау.

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть