Презентация, доклад на тему Екі орнек кубтарының айырмасы

Сабақтың мақсаты:Білімділік: “Екі өрнектің кубтарының қосындысы мен айырмасын көбейткіштерге жіктеу” тақырыбы бойынша алған білімдерін жинақтау,есептер шығару.Дамытушылық:Шығармашылық жұмыс істеуге ,тез ойлауға ,өз жетістігін бағалап білуге дағдыландыру , ойлау, танымдық қабілеттерін , логикалық сауаттылығын , өз бетімен білу

Слайд 1
Сабақтың тақырыбы:"Екі өрнектің кубтарының қосындысы мен айырмасын көбейткіштерге жіктеу".
Дайындаған:Нұрлыбаев Ерлан

.
Сабақтың тақырыбы:

Слайд 2
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: “Екі өрнектің кубтарының қосындысы мен айырмасын көбейткіштерге жіктеу” тақырыбы

бойынша алған білімдерін жинақтау,есептер шығару.
Дамытушылық:Шығармашылық жұмыс істеуге ,тез ойлауға ,өз жетістігін бағалап білуге дағдыландыру , ойлау, танымдық қабілеттерін , логикалық сауаттылығын , өз бетімен білу дағдыларын дамыту.
Түрі:Қайталау сабағы.
Әдісі:Деңгейлік тапсырма,топтық жұмыс,стандартты емес есептер.
Көрнекілігі:Интерактивті тақта,топтарға берілетін есептер,үлестірмелі карточкалар.
Сабақтың мақсаты:Білімділік: “Екі өрнектің кубтарының қосындысы мен айырмасын көбейткіштерге жіктеу” тақырыбы бойынша алған білімдерін жинақтау,есептер шығару.Дамытушылық:Шығармашылық жұмыс

Слайд 3
Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру.
1-кезең. «Үй тапсырмасын тексеру».
2-кезең. “Сұрақ жауап”.
3-кезең. “Біліміңді тексер” (үлестірмелі карточка).
4-кезең. “Деңгейлік есептер” (тақтамен жұмыс).
5-кезең. “Қорытынды”.
6-кезең. “Үй тапсырмасын беру”.
Сабақтың барысы:               Ұйымдастыру.1-кезең.

Слайд 41-кезең. “Үй тапсырмасын тексеру”.
№417.
1)
2)
3)
4)
5)
6)

1-кезең. “Үй тапсырмасын тексеру”.№417.1) 2)3)4)5)6)

Слайд 52-кезең. “Сұрақ-жауап”.
Екі өрнектің кубтарының қосындысы қалай есептеледі?

2. Екі өрнектің кубтарының айырмасы

неге тең?
2-кезең. “Сұрақ-жауап”.Екі өрнектің кубтарының қосындысы қалай есептеледі?2. Екі өрнектің кубтарының айырмасы неге тең?

Слайд 63-кезең. “Біліміңді тексер”.
1-топ

2-топ
1.Көбейткіштерге жікте.

2.Көбейтінді түрінде жаз.

3.Көбейтінді түрінде жаз.

3-кезең. “Біліміңді тексер”.1-топ

Слайд 74-кезең. “Деңгейлік есептер” (тақтамен жұмыс).

№418-421 есептер.

4-кезең. “Деңгейлік есептер” (тақтамен жұмыс).№418-421 есептер.

Слайд 8Логикалық тапсырмалар.
1. 1,2,3, сандарын қосқанда көп сан шығама,әлде көбейткенде ме?
2. Бір

жұмыртқаны қайнатуға 3минут уақыт керек, 5 жұмыртқаны қайнатуға неше минут уақыт керек?
3. Ұшақ Семейден Алматыға 1сағ 20минут ұшады ,ал кері қарай 80 минут ұшады. Бұл қалай?
4. Адамның 10 қолында неше саусақ бар?
5. Төртеуі 4 cағат шахмат ойнады, әрқайсысы неше сағат ойнады?
6. Егер түнгі сағат 12-де жаңбыр жауса,48сағаттан соң күн шығуы мүмкін бе?
7.Бөлмеде 4 мысық отыр Әр мысықтың алдында 3 мысық отыр. Бөлмеде барлығы неше мысық отыр?
8. Түзу бойынан 4 нүкте ал.Сонда неше кесінді пайда болды?
9. Ауылда 4 күн, 4түн борап соқты. Неше тәулік борап соқты?
10.Тоғайда 10қарға отыр. Аңшы олардың екеуін атып алды. Нешеуі қалды?
Логикалық тапсырмалар.1. 1,2,3, сандарын қосқанда көп сан шығама,әлде көбейткенде ме?2. Бір жұмыртқаны қайнатуға 3минут уақыт керек, 5

Слайд 95-кезең. “Қорытындылау”

6-кезең.
“Үй тапсырмасын беру”.
№422, 424

5-кезең. “Қорытындылау”6-кезең. “Үй тапсырмасын беру”.№422, 424

Слайд 10Назарларыңызға рахмет!

Назарларыңызға рахмет!

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть