Презентация, доклад по математике на тему Тема: Правило обчислення площі прямокутника та його застосування. Знаходження значень вираз(4 класс)

Содержание

Мета: на конкретному прикладі довести правило знаходження площі прямокутника;

Слайд 1Правило обчислення площі прямокутника та його застосування. Знаходження значень виразу
Вороніна

Є.І
Правило обчислення площі прямокутника та його застосування. Знаходження значень виразу Вороніна Є.І

Слайд 2Мета:
на конкретному прикладі довести правило знаходження площі прямокутника;

вправляти учнів в обчисленні виразів та розв’язуванні задач на спільну роботу;

розвиток логічного мислення, уваги; виховувати любов до математики.

Обладнання: проектор з екраном чи проектор з мультимедійною дошкою.

Вороніна Є.І

Мета:  на конкретному прикладі довести правило знаходження площі прямокутника;

Слайд 3I. Організаційний момент. (1 хв.)
ПЛАН УРОКУ
II. Актуалізація опорних знань. (5 хв.)
1.Каліграфічна

хвилинка.

2.Математичний диктант.

3.Гра «Знади помилку»

4.Гра «Шифрувальник»

III. Повідомлення теми уроку. Мотивація. (5 хв.)

1.Проблемне питання.

2.Первинне закріплення (№474)

IV. Фізкультхвилинка. (2хв.)

V. Закріплення та осмислення знань. (25 хв.)

1.Робота над задачею № 477.

2.Самостійне розв’язання прикладів № 476.

VI. Підсумок уроку. (1хв.)

VII. Домашнє завдання. № 480, № 481 (1 хв.)

Вороніна Є.І

I. Організаційний момент. (1 хв.)ПЛАН УРОКУII. Актуалізація опорних знань. (5 хв.)1.Каліграфічна хвилинка.2.Математичний диктант.3.Гра «Знади помилку»4.Гра «Шифрувальник»III. Повідомлення

Слайд 4Працювати будемо старанно,
Щоб почути у кінці,
Що в 4 класі

діти – просто
МОЛОДЦІ!

Вороніна Є.І

Працювати будемо старанно, Щоб почути у кінці, Що в 4 класі діти – просто

Слайд 5Каліграфічна хвилинка
17
8
16
18
19
21
23
Вороніна Є.І

Каліграфічна хвилинка 1781618192123Вороніна Є.І

Слайд 6Сімсот тридцять тисяч п'ятсот два

Сто сорок тисяч п'ять

Двісті тридцять тисяч сто

три

Пиши цифрами

Вороніна Є.І

Сімсот тридцять тисяч п'ятсот дваСто сорок тисяч п'ятьДвісті тридцять тисяч сто триПиши цифрами Вороніна Є.І

Слайд 7125406;
568120
Розклади на розрядні доданки
Вороніна Є.І

125406;568120Розклади на розрядні доданки Вороніна Є.І

Слайд 8730502 140005 230103
Перевір себе
125406=100000+20000+5000+400+6
568120=500000+60000+8000+100+20
Вороніна

Є.І
730502    140005    230103Перевір себе 125406=100000+20000+5000+400+6568120=500000+60000+8000+100+20Вороніна Є.І

Слайд 910
100
1000
1000
100
100
1000
10
100
10
1 м = дм 1

км = м
1 м = см 1 дм = см
1 м = мм 1 см = мм

Знайди помилки

Вороніна Є.І

101001000100010010010001010010 1 м =	  дм     1 км =

Слайд 10





Код
Гра “ Шифрувальник “
Вороніна Є.І

Код Гра “ Шифрувальник “ Вороніна Є.І

Слайд 11Проблемне питання від святого Миколая
S = a b

Вороніна Є.І


Проблемне питання від святого Миколая S = a  bВороніна Є.І

Слайд 12
6
2
S = 6 2 = 12 см

2
Обчислення площі прямокутника (задача

№ 474)

Вороніна Є.І

62S = 6 2 = 12 см2 Обчислення площі прямокутника (задача № 474) Вороніна Є.І

Слайд 13Фізкультхвилинка
Раз – підняти руки вгору.
Два – нагнутися додолу.
Три, чотири –

прямо стати,
Будем знову починати.
Руки – в боки,
Нахились вперед, назад
І направо,і наліво,
Щоб нічого не боліло.
1, 2, 3, 4 – набираємося сили.
Нахилились, повернулись,
До товариша всміхнулись.

Вороніна Є.І

Фізкультхвилинка Раз – підняти руки вгору.Два – нагнутися додолу.Три, чотири – прямо стати,Будем знову починати.Руки – в

Слайд 14Коровам – 72 ц на 12 днів 72

ц на
Вівцям – 72 ц на 24 дні ? Днів


1. Скільки ц сіна дають коровам на один день?

72 : 12 = 6 (ц)

2. Скільки ц сіна дають вівцям на один день?

72 : 24 = 3 (ц)

3. Скільки ц сіна дають коровам та вівцям на один день?

3 + 6 = 9 (ц)

4. На скільки днів вистачить цього сіна для усіх тварин разом?

72 : 9 = 8 (дн)

Робота над задачею на сумісну роботу (№ 477)

Вороніна Є.І

Коровам – 72 ц на 12 днів    72 ц наВівцям – 72 ц на

Слайд 1548000 – 3 275 + 5000 = 52175
275

2) 48000

Самостійне розв'язання виразу № 476


1

2

3

3


/

____

825

_

825

____

47175

5000

3) 47175

+

____

52175

Вороніна Є.І

48000 – 3  275 + 5000 = 52175275        2)

Слайд 16Підсумок уроку
Так для чого нам потрібно вміти вимірювати площу?
Людям, яких

професій треба вміти вимірювати площу?

Так, як знайти площу прямокутника?

Вороніна Є.І

Підсумок уроку Так для чого нам потрібно вміти вимірювати площу?Людям, яких професій треба вміти вимірювати площу?Так, як

Слайд 17 Молодці!
Домашнє завдання № 480,481
Вороніна Є.І

Молодці!Домашнє завдання № 480,481 Вороніна Є.І

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть