Презентация, доклад на тему Ұлттық тағамдар 1 - сынып

Бағалау критерийлеріТыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажыратады- тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінедімұғалімнің көмегімен мәтінде кім? (не?) туралы айтылғанын біледі, - оқиғаның ретін сақтай отырып баяндайды. - Әріп элементтерін талаптарға сай жазады.

Слайд 1Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Н. Острвский атындағы мектеп – лицейі

Пәні: Сауат

ашу

Тақырыбы: Ұлттық тағамдар.

Осы сабақта қол
жеткізілетін
оқу мақсаттары
(оқу бағдарламасына
сілтеме)

1.1.1.1 тыңдау барысында тілдік бірліктерді
(сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажырату, тыңдалған
мәтіннің мазмұнын түсіну
1.1.2.1 мұғалімнің көмегімен мәтінде кім?
(не?) туралы айтылғанын білу
1.1.3.1 мұғалімнің көмегімен оқиғаның ретін сақтай
отырып баяндау
1.3.8.1 жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың
жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп
элементтерін каллиграфиялық
талаптарға сай жазу.

Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Н. Острвский атындағы мектеп – лицейіПәні: Сауат ашуТақырыбы: Ұлттық тағамдар.Осы сабақта қол жеткізілетін

Слайд 2Бағалау
критерийлері
Тыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз,
сөйлем, мәтін) ажыратады
-

тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінеді
мұғалімнің көмегімен мәтінде кім?
(не?) туралы айтылғанын біледі,
- оқиғаның ретін сақтай отырып баяндайды.
- Әріп элементтерін талаптарға сай жазады.
Бағалау критерийлеріТыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажыратады- тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінедімұғалімнің көмегімен мәтінде кім?

Слайд 3


Т/1-тапсырма.
Сурет бойынша әңгіме
Ұ/2-тапсырма.
Оқулықпен жұмыс

Ж/3 тапсырма.
Тақырып бойынша
өз ойларымен бөліседі
Ұ/4-тапсырма.
Дәптермен жұмыс
Көркем

жазу әдісі

Әріпті таза жазу арқылы әріп элементтерін каллиграфиялық талапқа сай сақтай отырып жазуға қалыптастырамын
Бағалау (үш шапалақ)

Т/1-тапсырма.Сурет бойынша әңгіме Ұ/2-тапсырма.Оқулықпен жұмысЖ/3 тапсырма.Тақырып бойынша өз ойларымен бөліседіҰ/4-тапсырма.Дәптермен жұмысКөркем жазу әдісіӘріпті таза жазу арқылы әріп

Слайд 4«БІР МИНУТ» ойыны арқылы сабақты қорыту
-Наурыз көженің құрамын айту


Сабақты қорыту

«БІР МИНУТ» ойыны арқылы сабақты қорыту-Наурыз көженің құрамын айтуСабақты қорыту

Слайд 5РЕФЛЕКСИЯ
Сабақ барысында бағалау
«БББ» кестесі арқылы кері байланыс бере отырып, бағалау «От

шашу», «Басбармақ», «Үш шапалақ» арқылы жүзеге асты. Қалыптастырушы бағалау түрлері қолданылды.
РЕФЛЕКСИЯСабақ барысында бағалау«БББ» кестесі арқылы кері байланыс бере отырып, бағалау «От шашу», «Басбармақ», «Үш шапалақ» арқылы жүзеге

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть