Презентация, доклад Акробатикалық жаттығулар орындау

Дене шынықтыру пәні бойынша 5-сыныптың оқу стандарттағы оқу бағдарламасына сүйеніпҰзақ мерзімді:Жоспарлау 2-тарау. Ағзаны гимнастика арқылы нығайтуСабақтың тақырыбы: Акробатикалық жаттығулар орындауОқу мақсаты: 5.1.2.2. Қимыл-қозғалыс комбинацияларын және олардың кейбір жаттығулардағы реттілігін білу және

Слайд 1

Құрметті әріптестер!

Алматы облысы Жамбыл ауданы
Жамбыл атындағы орта мектебінің
дене шынықтыру

пәнінің
мұғалімі Қоянбаев Аят



Қысқа мерзімді жоспардың таныстырылымы


Құрметті әріптестер!Алматы облысы Жамбыл ауданыЖамбыл атындағы орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі Қоянбаев АятҚысқа мерзімді жоспардың

Слайд 2

Дене шынықтыру пәні бойынша 5-сыныптың оқу стандарттағы оқу бағдарламасына сүйеніп
Ұзақ мерзімді:Жоспарлау

2-тарау.
Ағзаны гимнастика арқылы нығайту

Сабақтың тақырыбы:
Акробатикалық жаттығулар орындау
Оқу мақсаты:
5.1.2.2. Қимыл-қозғалыс комбинацияларын және олардың кейбір жаттығулардағы реттілігін білу және орындау

Дене шынықтыру пәні бойынша 5-сыныптың оқу стандарттағы оқу бағдарламасына сүйеніпҰзақ мерзімді:Жоспарлау 2-тарау.

Слайд 3Сабақ мақсаты






Жетістік критерийі

Тілдік мақсаты Көпірше жасау, қарлығаш бейнесін

жасау, алға артқа домалау

Құндылықтар Еңбек пен шығармалашылық, өзінің жұмысын ұйымдастыра білу, белсенділік, ынталық, адалдық жұмысқа деген қызығушылық, үздік нәтижелерге қол жеткізуді бойына сіңіремін
Пәнаралық байланыс Сабақ барысында қозғалыс кезінде кететін күш-қуат, жылдамдық-математика пәнімен, ән-саз шығармашылық қабілеттері, дұрыс тынысалу және қалыпқа келу-жаратылыстану пәнімен байланысты









Барлық білім алушылар Қауіпсіздік ережелерін біледі. Акробатикалық жаттығуларды қимыл-қозғалыс комбинацияларын реттілігін біледі орындайды және көрсете алады.
Басым көпшілігі Қауіпсіздік ережелерін біледі. Акробатикалық жаттығуларды қимыл-қозғалыс комбинацияларын реттілігін біледі орындайды және көрсете алады. Өзінің жаттығу барысында жасауын талдайды.
Кейбір білім алушылар Қауіпсіздік ережелерін біледі. Акробатикалық жаттығуларды қимыл-қозғалыс комбинацияларын реттілігін біледі орындайды және көрсете алады. Өзінің жаттығу барысында жасауын талдайды. Басқаларға көмек көрсете алады

Қимыл-қозғалыс комбинацияларын ретімен орындайды
Жаттығуларды тиянақты әрі сапалы орындайды

Сабақ мақсатыЖетістік критерийіТілдік мақсаты    Көпірше жасау, қарлығаш бейнесін жасау, алға артқа домалауҚұндылықтар Еңбек пен

Слайд 4АКТ қолдану дағдылары Білім алушыларға гимнастика туралы видео көрсету
Бастапқы білім Бастауыш

сыныпта алған білімі, ауладан спорт үйірмелерінен

САБАҚ БАРЫСЫ

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет Б-барлық сынып, Т-топтық, ЖЖ-жұптық жұмыс, Ж-жеке, Тәж-білім алушы тәжірибесі, К-мүғалімнің көмегі, Ф-форма бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
10-минут

Ұйымдастыру кезеңі:
Жағымды орта құрастыру. Ынтымақтастық атмосферасын құру. Шаттық шеңбер құру. Миға шабуыл жасау әдіс-тәсілін қолдану арқылы, сабаққа зейінін шоғырландырамын. Жаңа сабақ түсіндірем, өтілу барысымен таныстырам.
Бой жазу жаттығуларына мен АКТ құралдарын пайдалана отырып, білім алушыларды үш топқа бөліп флешмоб биін қолданамын

Спорт алаңы
ЖДЖ кешені

АКТ қолдану дағдылары Білім алушыларға гимнастика туралы видео көрсетуБастапқы білім Бастауыш сыныпта алған білімі, ауладан спорт үйірмелерінен

Слайд 5Сабақтың ортасы
25-минут
“ЖЖ.ТФ”Жаңа тақырыпты игеру
Білім алушылар жұптарда бірге жұмыс істейді және

маталардағы аударылып түсулерді бір уақытта және бірізді үйлестіру мүмкіндігін қарастырады. Содан кейін олар аударылып, түсуді маталарда қарама-қарсы орындау мүмкіндігін игерді. Олар екі үш идеяны біріктіреді және аударылып түзулердің қысқа реттілігін орындауда. Жұптарға немесе топтарда бес жеті акробатикалық элементтен қарапайым кешен құру: алға домалау; кең адым(аюдың) аударылып түсуі, отырып секіру және 360градусқа бұрылып ыршып түсу, домалау. Аударылып түсулерді бір-бірімен қалай орындауға болатынына тәжірибе жүргізіңіз (мысалы: аударылып түсуді орындау кезінде қолдан ұстау және басына бас қойып жаттығуларды жасайды)
Дескриптор Білім алушылар:
-Қолын тіреп отырып, тізесін кеудеге жинақтайды
-Гимнастикалық төсенішке жатып аяғын кеудесіне жеткізе алады
-Алақанын бір-біріне қарам-қарсы бағытта ұстап тез отырып топтастырады
Гимнастикалық төсенішке жатып тез арада отырып топтастыра алады
Гимнастикалық жаттығуларын ретімен орындайды

Мата, ысқырғыш, гимнастикалық құрал-жабдықтар

Білу және түсіну

Сабақтың ортасы25-минут“ЖЖ.ТФ”Жаңа тақырыпты игеру Білім алушылар жұптарда бірге жұмыс істейді және маталардағы аударылып түсулерді бір уақытта және

Слайд 6Сабақтың соңы
5-минут
Білім алушылар шеңбермен жүре отырып, терең демалып, жүрек қағысын

реттейді.
Білім алушылар өз ойларын жинақтап сабаққа қорытынды жасайды.
-Нені білдім?
-Нені үйрендім?
-Нені толық түсінбедім?
-Немен жұмысты жалғастыру қажет?
Осы сұрақтарды білім алушылар қадам арқылы білдіреді.
-Бір қадам Нені білдім? Нені үйрендім?
-Екі қадам Нені толық түсінбедім?
-Үш қадам Немен жұмысты жалғастыру қажет?

Екі сөйлем арқылы өз ойын жеткізуі керек

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Дұрыс тыныс алуы қадағаланды. Дұрыс мүсін қалыптасуын ескеремін. Жалпы дамыту жаттығуларын ағзаға дұрыс әсер етуін қадағалаймын. Денсаулық және қауіпсіздік ережелерін үнемі айтып түсіндірдім

Бағалау-білім алушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
Критериалды бағалау әдісі арқылы
Сырттан жүріп бағалау арқылы
Үш қадам әдісімен

Саралау –білім алушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары білім алушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
1.Білім алушылардың деңгейіне қарай беремін
2. Сабақ барысында білім алушылардың қажеттіліктерін қанағаттандырдым
3.Білім деңгейі жоғары білім алушыларға күрделі тапсырма беремін

Рефлексия

Сабақтың соңы 5-минутБілім алушылар шеңбермен жүре отырып, терең демалып, жүрек қағысын реттейді. Білім алушылар өз ойларын жинақтап

Слайд 7Назарларыңызға рахмет!!!

Назарларыңызға рахмет!!!

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть