Презентация, доклад на тему Допты ойынға қосу

Жеті модульдің сабаққа ықпалдасуыОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерСыни тұрғыдан ойлауға үйретуОқыту үшін бағалау және оқуды бағалауТалантты және дарынды балаларды оқытуАКТЖас ерекшеліктеріне сай оқытуОқытуды басқару және көшбасшылықБалалар өзіндік зерттеулері мен әлеуметтік өзара байланыстың негізінде өз түсініктерін құратын

Слайд 1Сабақтың мақсаты
Күтілетін нәтиже
Әдіс - тәсілдер
Бір сабақ бойынша таныстырылым
Оқушыларды ертегінің мазмұнын түсінуге,

ашуға үйрету. Кейіпкерлердің іс әрекетін бағалай білуге үйрету. Топта жұмыс істеуге дағдыландыру.

Ертегінің мазмұнын меңгереді. Сыни тұрғыдан ойлау арқылы мағынасын ашады. Өз ойын толық жеткізе біледі. Өзіне деген сенімділік артады.

«Ыстық орындық», «ЖИГСО», «Ақылдың алты калпағы», «Венн» диаграммасы.

Қауын мен Қарбыз

Сабақтың мақсатыКүтілетін нәтижеӘдіс - тәсілдерБір сабақ бойынша таныстырылымОқушыларды ертегінің мазмұнын түсінуге, ашуға үйрету. Кейіпкерлердің іс әрекетін бағалай

Слайд 3Жеті модульдің сабаққа ықпалдасуы
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
Оқыту

үшін бағалау және оқуды бағалау

Талантты және дарынды балаларды оқыту

АКТ

Жас ерекшеліктеріне сай оқыту

Оқытуды басқару және көшбасшылық

Балалар өзіндік зерттеулері мен әлеуметтік өзара байланыстың негізінде өз түсініктерін құратын белсенді білім алушылар болып табылады

Оқушы ақпарат пен идеяларды синтездеу қабілеті, өзінің оқуына қатысты таңдау жасау және басқалардың идеяларына күмәнмен қарау қабілеті ретінде түсіндіріледі

Оқудың тиімді бағасын және оқыту үшін тиімді бағаны түсіну оқыту мен оқудағы барлық жаңа тәсілдермен тығыз байланысты

Білім беруді дамытудың инклюзивті тәсілі негізінде осындай балаларды анықтау туралы ой –пікірлер мен зерттеулер жатады

Ақпаратты алу, бағалау, сақтау, өндіру, ұсыну, алмасу үшін қолдану

Түрлі жастағы балаларда байқалатын метасана деңгейі, әр жастағы балалар мүмкіндігіне сай беріледі

Мұғалім идеяларға сәйкес өз тәжірибелерінің жекеленген тұстарын анықтайды, дамытады

Жеті модульдің сабаққа ықпалдасуыОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерСыни тұрғыдан ойлауға үйретуОқыту үшін бағалау және оқуды бағалауТалантты және

Слайд 4Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Топқа бөлу
«ЖИГСО» әдісі
Сергіту сәті
« Ақылдың алты

қалпағы» әдісі

«Венн» диаграммасы

Бағалау

Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдерЫнтымақтастық атмосферасын қалыптастыруТопқа бөлу«ЖИГСО» әдісіСергіту сәті« Ақылдың алты қалпағы» әдісі«Венн» диаграммасыБағалау

Слайд 5Кедергілер
Кедергілерді жою жолдары
Нәтижесінде
Уақыттың жетіспеушілігі, оқушылардың бірін – бірі дұрыс бағаламауы, өз

ойын толық жеткізе алмауы, дәстүрлі сабақтан оқушылардың арыла алмауы..

Сабақта уақытты тапсырмаларға тиімді етіп бөлу, бірін –бірі дұрыс бағалауға үйрету, Жада арқылы бір – біріне сұрақтың түрлерін қоюды үйрету.

Оқушылардың бір – біріне деген сенімі артты, өзін – өзі реттеуге үйренді, өз жұмысын қорғауға, еркін сөйлеуге дағдыланды.

КедергілерКедергілерді жою жолдарыНәтижесіндеУақыттың жетіспеушілігі, оқушылардың бірін – бірі дұрыс бағаламауы, өз ойын толық жеткізе алмауы, дәстүрлі сабақтан

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть