Презентация, доклад по математике на тему Туынды

Содержание

Ақыл-ойды тәртіпке келтіретін математика ...

Слайд 1І. Ұйымдастыру кезеңі

І. Ұйымдастыру  кезеңі

Слайд 2Ақыл-ойды тәртіпке келтіретін математика ...

Ақыл-ойды тәртіпке келтіретін математика ...

Слайд 4Сабақтың тақырыбы:
Туынды

Сабақтың тақырыбы:Туынды

Слайд 5Сабақтың мақсаты:
Туынды тарауы бойынша алған білімдерін тереңдетіп жинақтау, жүйелеу, тарау көлеміндегі

біліктілік дағдыларының қалыптасуын, меңгеру деңгейлерін анықтау;

Оқушылардың логикалық ойлау қабілетімен есептеу дағдыларын жетілдіріп, белсенділігін, пәнге деген қызығушылығын арттыру .

Оқушыларды шапшаңдыққа жауапкершілікке, өз бетінше еңбектенуге тәрбиелеу.
Сабақтың мақсаты:Туынды тарауы бойынша алған білімдерін тереңдетіп жинақтау, жүйелеу, тарау көлеміндегі біліктілік дағдыларының қалыптасуын, меңгеру деңгейлерін анықтау;Оқушылардың

Слайд 6Сабақтың типі: бекіту, қорытындылау
Сабақтың түрі: Деңгейлеп оқыту

Сабақтың типі: бекіту, қорытындылауСабақтың түрі: Деңгейлеп оқыту

Слайд 7Үй тапсырмасын тексеру №227 (б) .

Үй тапсырмасын тексеру  №227 (б) .

Слайд 8Жұбын тап.
Қосындының
туындысы
Дәрежелік
функцияның
туындысы
Бөліндінің
туындысы
Көбейтіндінің
туындысы
Күрделі
функцияның
туындысы

Жұбын тап.Қосындының туындысы Дәрежелік функцияның туындысыБөліндінің туындысы Көбейтіндінің туындысыКүрделі функцияныңтуындысы

Слайд 9Тригонометриялық
функциялар

Тригонометриялық функциялар

Слайд 10Ауызша есепте:

с/; (х)/ ; (5x)/ ; (х4)/ (15х)/ ; (3)/ (4 х3)/

( (5х+3)3)` (√x)`
Ауызша есепте: с/; (х)/ ; (5x)/ ; (х4)/  (15х)/ ; (3)/ (4 х3)/  ( (5х+3)3)`

Слайд 11Тарихи
мәліметтер

Тарихи мәліметтер

Слайд 12“Білекті бірді жығады, білімді мыңды жығады”.
f/ (x)=0 теңдеуін шеш
f(x)= 3/2 x2 +4x
Деңгейлік

тапсырмалар
“Білекті бірді жығады, білімді мыңды жығады”.f/ (x)=0 теңдеуін шешf(x)= 3/2 x2 +4xДеңгейлік тапсырмалар

Слайд 13f/ (x)=0 теңдеуін шеш
f(x)= 3/2 x2 +4x
Деңгейлік тапсырмалар

f/ (x)=0 теңдеуін шешf(x)= 3/2 x2 +4xДеңгейлік тапсырмалар

Слайд 14S(t)-қашықтық уақыт бойынша V(t)-жылдамдық уақыт бойынша a(t)-үдеу Егер S(t) =3t+4t2 болса, 4 сек.

кейінгі жылдамдықты тап.
S(t)-қашықтық уақыт бойынша V(t)-жылдамдық уақыт бойынша a(t)-үдеу Егер S(t) =3t+4t2  болса, 4 сек. кейінгі жылдамдықты тап.

Слайд 15Тест. І-нұсқа

Тест. ІІ-нұсқа

Тест. І-нұсқа Тест. ІІ-нұсқа

Слайд 16Сен маған мен саған Жауап.
І-нұсқа 1. А 2. Д 3. С 4. В 5. Е


ІІ-нұсқа 1. Е 2. В 3. А 4. С 5. Д

Сен маған мен саған  Жауап. І-нұсқа 1. А 2. Д 3. С 4. В 5. Е

Слайд 17Баға мониторингі
5-8 ұпай “3” 9-12 ұпай “4” 12

жоғары “5”
Баға мониторингі  5-8 ұпай  “3”  9-12 ұпай “4”   12 жоғары “5”

Слайд 18Сабақты қорытындылау:

Сабақты қорытындылау:

Слайд 19Үйге тапсырма:
№ 185 (б,в)
№217 (б,в)
№238 (а,ә)

Үйге тапсырма: № 185 (б,в)№217 (б,в)№238 (а,ә)

Слайд 20Рефлексия.
Мен жеке жұмыстың нәтижесінде ... болады деп ойлаймын.
а) теориялық материалды

талдау.
b) есеп шығаруды үйрендім.
d) өткен материалдың барлығын қайталадым.
Есеп шығаруға не жетпеді?
a) білімім
b) уақытым
d) ынтам
с) өз дәрежесінде шығардым
3. Сабақ барысында қиындықты жеңуге кім көмектесті.
a) сыныптастарым
b) мұғалім
d) оқулық
с) ешкім

Рефлексия. Мен жеке жұмыстың нәтижесінде ... болады деп ойлаймын.			а) теориялық материалды талдау.			b) есеп шығаруды үйрендім.			d) өткен материалдың

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть