Презентация, доклад к уроку 5 класс. Тақырыбы: Қоғауға алынған жануарлар

Оқу мақсаты: 5.А5. Берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап беру, шағын диалогке қатысу.5.Т6.Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру.Сабақтың мақсаты:Барлық оқушылар орындай алады: Мәтінді оқиды, сұраққа жауап

Слайд 15 сынып
Тақырып: Қорғауға алынған жануарлар.


Мұғалім: Қалапов

М.Т.
мектеп : Новостройка орта мектебі
5 сынып  Тақырып:  Қорғауға алынған  жануарлар. Мұғалім: Қалапов М.Т.мектеп : Новостройка орта мектебі

Слайд 2Оқу мақсаты:
5.А5. Берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап беру, шағын

диалогке қатысу.
5.Т6.Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру.

Сабақтың мақсаты:
Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтінді оқиды, сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Мәтіндегі негізгі ақпаратқа сүйене отырып, диалогқа түседі.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Өздері сұрақ әзірлеп, бір-біріне қояды, жауап береді

Оқу мақсаты: 5.А5. Берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап беру, шағын диалогке қатысу.5.Т6.Тыңдалым материалдарының мазмұны негізінде сұрақтарға

Слайд 31Ұйымдастыру кезеңі
1.Амандасу.
2. Кезекшімен сұхбат.
3. Оқушыларды түгендеу.
Психологиялық дайындық: «Өрмекшінің торы»
-Балалар

, сабағымыз бастамас бурын «Өрмекшінің торы» деген ойын ойнаймыз.
/Бұл ойын лента арқылы ойналады. Қазір мен біреуіңе жақсы тілек айтып, лентаның ұшың лақтырамын.
Лентаны алған оқушы жылы сөз айтып оны келесі оқушыға лақтырады. Ойын лента ұшы біткенше жалғасады.
Сонда балалар, ойын сонында лентанын шетінде
жануарлардың суретің табады .
Екі топқа бөлу / суреттегі жануарлар бойынша/
1 топ – Архарлар
2 топ – Құландар

Ұйымдастыру кезеңі
1.Амандасу.
2. Кезекшімен сұхбат.
3. Оқушыларды түгендеу.
Психологиялық дайындық: «Өрмекшінің торы»
-Балалар , сабағымыз бастамас бурын «Өрмекшінің торы» деген ойын ойнаймыз.
/Бұл ойын лента арқылы ойналады. Қазір мен біреуіңе жақсы тілек айтып, лентаның ұшың лақтырамын.
Лентаны алған оқушы жылы сөз айтып оны келесі оқушыға лақтырады. Ойын лента ұшы біткенше жалғасады.
Сонда балалар, ойын сонында лентанын шетінде
жануарлардың суретің табады .
Екі топқа бөлу / суреттегі жануарлар бойынша/
1 топ – Архарлар
2 топ – Құландар

1Ұйымдастыру кезеңі1.Амандасу.2. Кезекшімен сұхбат.3. Оқушыларды түгендеу. Психологиялық дайындық: «Өрмекшінің торы» -Балалар , сабағымыз бастамас бурын «Өрмекшінің торы»

Слайд 4

1 тапсырма:топтық жұмыс.
Мәтінді түсініп оқып, сұрақтарға жауап беріңдер.
1.Қазақстанның жануарлар әлемі қандай?
2. Республиканың казіргі фаунасында жанурлардың қандай түрлері бар?
3.Дала аймақтарында қандай аңдар мекендейді?
4.Республиканың оңтүстігінде нелер кездеседі?
5. Аңдар мен құстар қызыл кітапқа неше түрлі тіркелген?
6.Адамның қолында қандай үй жануарлары бағынады?
7.Қандай жойылып бара жатқан жабайы жануарларды білесіз ?
8. Табиғатта сирек кездесетің және жойылып бара жатқан аңдарды қорғауға алу үшін нелер ұйымдастырылады?
Дескриптор: Білім алушы:
1. Мәтінді оқып,түсінді.- 3 балл
2. Сұрақтарға жауап берді.- 2 балл
Бағалау формасы: «Смайлик» әдісі
1 тапсырма:топтық жұмыс.

Слайд 52 тапсырма: жұптық жұмыс

Мәтіндегі мәліметтер жайлы жұппен әңгімелесіңдер.
Дескриптор: Білім алушы:
1.Мәтіннен

мәліметтерді жинақтап алды. – 2 балл
2. Жинақталған мәліметтер негізінде диалогқа түсті -3 балл
Бағалау формасы:
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі
2 тапсырма: жұптық жұмысМәтіндегі мәліметтер жайлы жұппен әңгімелесіңдер. Дескриптор: Білім алушы:1.Мәтіннен мәліметтерді жинақтап алды. – 2 балл2.

Слайд 63. тапсырма :жеке жұмыс.

Мәтін бойынша сұрақтар құрастырыңдар.

Дескриптор: Білім алушы:

1.Сұрақты дұрыс

құрастырды –3балл
2.Сұраққа дұрыс жауап берді – 2 балл.

Бағалау формасы:
«Бас бармақ» әдісі

3. тапсырма :жеке жұмыс. Мәтін бойынша сұрақтар құрастырыңдар.Дескриптор: Білім алушы:1.Сұрақты дұрыс құрастырды –3балл2.Сұраққа дұрыс жауап берді –

Слайд 7


Қорытындылау
«Синквейн» құрастырындар.
Сабақтың тақырып бойынша:
Қорғауға алынған жануарлар
Сілтеме:
1 -зат есім , 2- сын есім, 3- етістік ,
4 -сөйлем, 5- синоним

Кері байланыс: «Аяқталмаған сөйлем»
Оқушылар сөйлемдерге өз ойларын көрсеткен сөздерді қояды
Мен ... қатысты көзқарасымды өзгерттім.
Мен... туралы көп білдім.
Мен ... таң қалдым.
Мен ... салыстырдым.
Мен ... үшін уайымдаймын.


Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть