Презентация, доклад Азық- түлік дүкеніне бару

Содержание

Осы сабақ арналған оқу мақсаты (мақсаттары) Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну; мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың не туралы екенін түсіну; сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, толық жауап беру Сабақ мақсаттары

Слайд 1Азық – түлік дүкеніне бару
Азық – түлік - продукты

Азық – түлік дүкеніне баруАзық – түлік - продукты

Слайд 2Осы сабақ арналған оқу мақсаты (мақсаттары)
Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің

мағынасын түсіну; мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың не туралы екенін түсіну; сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, толық жауап беру

Сабақ мақсаттары
Оқушылардың барлығы істей алады: таныс сөздердің мағынасын түсінеді; азық-түліктің атауларын айта алады
Оқушылардың көбі істей алады: мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың не туралы екенін түсіну, сұрақтар (не, қанша) қойып, жауап бере алады
Оқушылардың кейбіреулері істей алады: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, толық жауап беру суретпен жұмыс жүргізеді



Осы сабақ арналған оқу мақсаты (мақсаттары) Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну; мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың

Слайд 3
Тілдік мақсат
Оқушылар мынаны істей алады:
Берілген

суретке қатысты сөйлей алады
Нақты тақырыпқа арналған сөздік қоры мен терминология:
қанша тұрады, сатушы, маған, беріңізші, алыңыз, кейбір азық-түлік атаулары
Əңгімелесу жəне жазу үшін пайдалы сөйлемшелер жиынтығы (жиынтықтары):
- Маған беріңізші
- Рахмет, алыңыз

Тілдік мақсат  Оқушылар мынаны істей алады:   Берілген суретке қатысты сөйлей аладыНақты тақырыпқа арналған сөздік

Слайд 4Бағалау критерийлері:
Суреттегі сөздерді анықтайды
Тақырып бойынша сұрақтар қоя алады
Рөлдік ойынға қатысады

Дискриптор:
Суреттерді ажыратады
Сұраққа

жауап береді
Сөздердің мағынасын түсінеді

Бағалау критерийлері:Суреттегі сөздерді анықтайдыТақырып бойынша сұрақтар қоя аладыРөлдік ойынға қатысадыДискриптор:Суреттерді ажыратадыСұраққа жауап бередіСөздердің мағынасын түсінеді

Слайд 5Алдыңғы оқу
Азық-түлік дүкенінің суретін көрсету арқылы білімдерін анықтау

СЫНЫПТАҒЫ

ƏРЕКЕТТЕР ТƏРТІБІ:
Психологиялық дайындық:
Шеңберді біз құрайық, Алақанды ашайық. Күннің нұрын алайық, бір-бірімізге шашайық. - Жарайсыңдар балалар, отыра қойыңдар!



Алдыңғы оқу Азық-түлік дүкенінің суретін көрсету арқылы білімдерін анықтау  СЫНЫПТАҒЫ ƏРЕКЕТТЕР ТƏРТІБІ: Психологиялық дайындық:Шеңберді біз құрайық,

Слайд 6СТАРТЕР:
Пазл әдісі арқылы топқа бөлу: 1 топ – мысық,
2 топ

– арыстан, 3 топ – түлкі.

КІРІСПЕ:
Ұйымдастыру кезеңі. Топқа бөліну.
Алдыңғы оқумен байланыс:
Суреттер көрсетіп, қандай сөздерді білетінін анықтау
азық-түліктің суреттерін көрсетіп, сұрақ қою: осының бәрі қайда сатылады?
Қалай ойлайсыңдар біз бүгін қайда барамыз?



СТАРТЕР: Пазл әдісі арқылы топқа бөлу: 1 топ – мысық,2 топ – арыстан, 3 топ – түлкі.КІРІСПЕ:

Слайд 7Азық-түлік дүкені



Азық-түлік дүкені

Слайд 8Сөздікпен жұмыс
ы
Азық-түлік
нан
сүт
шұжық
ірімшік
май
айран
жұмыртқа
тұз
кәмпит
қант

Сөздікпен жұмысыАзық-түлікнансүтшұжықірімшікмайайранжұмыртқатұзкәмпитқант

Слайд 9“Не жоқ?” ойыны

“Не жоқ?” ойыны

Слайд 10Не жоқ?

Не жоқ?

Слайд 12Не жоқ?

Не жоқ?

Слайд 13Не жоқ?

Не жоқ?

Слайд 14Не жоқ?

Не жоқ?

Слайд 15Не жоқ?

Не жоқ?

Слайд 16Сергіту сәті

Сергіту сәті

Слайд 17Рөлдік ойын «Азық-түлік дүкенінде» (сұхбат)


Рөлдік ойын «Азық-түлік дүкенінде» (сұхбат)

Слайд 18Бейнетаспадан әңгімелесуді көріп, тыңдау
Сәлемесіз бе

- Сәлеметсіз бе?
- Жұмыртқа қанша тұрады?
- 10

теңге.
- Маған 5 жұмыртқа беріңізші.
- Алыңыз
- Рахмет. Сау болыңыз.
- Сау болыңыз!
Бейнетаспадан әңгімелесуді көріп, тыңдауСәлемесіз бе- Сәлеметсіз бе?- Жұмыртқа қанша тұрады?- 10 теңге.- Маған 5 жұмыртқа беріңізші.- Алыңыз-

Слайд 19Рөлдік ойынды жүргізу
Топтарға әр түрлі азық-түлік таратылады. Әр топ өздері рөлдерін

бөліп алып, ойынын көрсету қажет.
Қалған топтар қол шапалақтау арқылы бағалайды.
Рөлдік ойынды жүргізуТоптарға әр түрлі азық-түлік таратылады. Әр топ өздері рөлдерін бөліп алып, ойынын көрсету қажет. Қалған

Слайд 20 Рефлексия
Уақыт шеңбері:
Бірінші топтан бастап шеңбер

бойынша бір-біріне микрофон беру арқылы сабақта үйренген сөздерін естеріне түсіреді.
Рефлексия Уақыт шеңбері:Бірінші топтан бастап шеңбер бойынша бір-біріне микрофон беру арқылы сабақта

Слайд 21 Бағалау
Сөздік жұмысына – жасыл фишка
Рөлдік

ойын бойынша – қызыл фишка
Уақыт шеңбері – сары фишка

БағалауСөздік жұмысына – жасыл фишкаРөлдік ойын бойынша – қызыл фишкаУақыт шеңбері

Слайд 22Сұрақтарға жауап бер.
Бұл не?
Азық – түлік дүкені қандай?
Дүкенде қандай азық-түліктер бар?
Дүкен

қай көшеде?
Сұрақтарға жауап бер.Бұл не?Азық – түлік дүкені қандай?Дүкенде қандай азық-түліктер бар?Дүкен қай көшеде?

Слайд 23Сурет бойынша әңгіме құра.

Сурет бойынша әңгіме құра.

Слайд 24Мақал
Мақал
Ас атасы - нан

МақалМақалАс атасы - нан

Слайд 25Сөйлемдерді оқы.
Түсініксіз сөздерді тап.
Мәтінді аудар.
Мәтін бойынша сұрақтар құрастыр.
Оқулықта берілген мәтін бойынша

тапсырма
Сөйлемдерді оқы.Түсініксіз сөздерді тап.Мәтінді аудар.Мәтін бойынша сұрақтар құрастыр.Оқулықта берілген мәтін бойынша тапсырма

Слайд 26Көріп тамашалағандарыңыз
үшін Рахмет!!!

Көріп тамашалағандарыңызүшін Рахмет!!!

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть