Презентация, доклад на тему Бір айнымалысы бар теңсіздіктер жүйесін шешу

Сабақтың қысқа мерзімді жоспары:

Слайд 1Талас ауданы әкімдігі білім бөлімінің
«Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі” КММ
Бір айнымалысы

бар теңсіздіктер жүйесін шешу

Теңсіздіктерді шешуді тек графиктік тәсілмен ғана емес, интервалдар әдісімен де шешуге болатындығын қарастырып, артықшылығын бағалау.

Теңсіздіктер жүйесін шеше білу.
Теңсіздіктер жүйесін интервалдар тәсілімен шешу.
Формулаларды пайланып есептер шығару.

Теңсіздіктер жүйесін шеше алады, аралықтар тәсіліне салып, ортақ шешімін таба алады, есептер шығаруда әдіс-тәсілдерді орынды қолдана алады.

Мақсаты

Міндеті

Күтілетін нәтиже

Мұғалімнің аты-жөні: Раманова Мульдер Джаксимуратовна
Пәні: Алгебра
Сыныбы: 8

Сабақтың тақырыбы:

Талас ауданы әкімдігі білім бөлімінің«Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі” КММБір айнымалысы бар теңсіздіктер жүйесін шешуТеңсіздіктерді шешуді тек

Слайд 2Сабақтың қысқа мерзімді жоспары:

Сабақтың қысқа мерзімді жоспары:

Слайд 3Фишбоун
Ой қозғау
Бес сұрақ
Инсерт
Топтық жұмыс
Сұрақ-жауап
Сергіту сәті, “Стикер” арқылы топқа бөлу
“Екі жұлдыз, бір

тілек” кері байланыс
ФишбоунОй қозғауБес сұрақИнсертТоптық жұмысСұрақ-жауапСергіту сәті, “Стикер” арқылы топқа бөлу“Екі жұлдыз, бір тілек” кері байланыс

Слайд 5Оқушылардың назарын сабаққа қамти алдым ба?
Оқушылардың назарын қызығушылықтарын ояту арқылы

және топты жарыстыру арқылы қамти алдым.
Бұл сабағым қаншалықты тиімді және сәтті өтті?
Бағдарламаның негізгі жеті модулін және жаңа әдіс-тәсілдерді сабағыма барынша тиімді кіріктіру арқылы сапалы нәтижеге жеттім.
Сабақ барысында қандай кемшіліктер орын алды?
Топтастыру сәтінде оқушылар шашыраңқы болды, оқушылар әлі де өз ойын еркін айтуда тартыншақтайды.
Оқушы не үйренді? Не білді?
Оқушылар топтасып жұмыс жасауға, мәтінді өз бетінше меңгеріп, талқылап, ортақ шешімге келуге үйренді.
Оқушылар бірін-бірі бағалауды үйренді.

Бағдарламаның жеті модулін сабақтарымда тиімді қамту.
Сабақтарымды Блум таксономиясы бойынша жоспарлау.
Сыни тұрғыдан ойландыратын күрделі тапсырмалар, визуалды айғақтар қолдану.
Диалогтік қарым-қатынас арқылы сөйлеу мәдениеттерін, ойларын ашық айтуға баулу.
Топтық, жұптық жұмыс арқылы қызығушылықтарын арттыру, бірін-бірі бағалау дағдыларын дамыту

Сабақтан кейінгі
ой-толғаныс:

Болашақта алға қойған мақсатым:

Рефлексия

Оқушылардың назарын сабаққа қамти алдым ба? Оқушылардың назарын қызығушылықтарын ояту арқылы және топты жарыстыру арқылы қамти алдым.Бұл

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть