Презентация, доклад пр физической культуры

Содержание

Сабақ барысы Кіріспе бөлімСапқа тұрғызу. Рапорт тапсыртқызу. Сабақтың мақсатың түсін-діру. Саптағы , топтағы жаттығулар жасау.Үй тапсырмасын сұрау.Жаңа сабақ. Жаңа сабақты пысықтау.Эстафеталық ойындар.Сапқа қойып, оқушыларды суреттер арқылы төрт топқа бөліу.Эстафета ойындарын өткізу. 1Фармативті бағалау. Сұрақ-жауап.Диалог. Сыни тұрғыдан

Слайд 1Мақсаты:Оқушыларға эстафеталық ойындары арқылы түсінік бере отырып бір ортақ мақсатқа жұмыла

білуге, ұжымшылдыққа, ұйымшылдыққа, ептілікке баулып, қимыл – әрекетке жаттықтыру. Ойын кезінде әділдікке, жолдастық сезімге, қайсарлыққа, батылдыққа, ұйымшылдыққа, ойынды жетілдіруге тәрбиелеу.



«Жеңіл атлетика
элементі бар эстафеталық-
қимыл ойындары!»

Сабақтың тақырыбы:

Нұрсейтов Авдихайм Муташович
Шымкент қаласы №40 мектеп-гимназия дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
III-деңгей тыңдаушысы 5 топ

Оқушыларға шығармашылық
қабілеттерін дамытатын тапсырмалар беру арқылы таланты мен дарынын шыңдау. Өз беттерінше іздендіре отырып тың идеяларға бағыттау.

Оқушылар сабаққа түгел қатысып, түгел сөйлейді. Уақыттың басым бөлігі
оқушылардың еншісіне тиеді. Ой, іс-әрекет еркіндігі пайда болып, жаңаша ойлай алуларына жағдай жасалады.
Оқушыларды түгел бағалауға мүмкіндік туады.

Негізгі идеясы

Нәтиже

Мақсаты:Оқушыларға эстафеталық ойындары арқылы түсінік бере отырып бір ортақ мақсатқа жұмыла білуге, ұжымшылдыққа, ұйымшылдыққа, ептілікке баулып, қимыл

Слайд 2Сабақ барысы
Кіріспе
бөлім
Сапқа тұрғызу. Рапорт тапсыртқызу. Сабақтың мақсатың түсін-діру. Саптағы

, топтағы жаттығулар жасау.Үй тапсырмасын сұрау.

Жаңа сабақ. Жаңа сабақты пысықтау.Эстафеталық ойындар.Сапқа қойып, оқушыларды суреттер арқылы төрт топқа бөліу.Эстафета ойындарын өткізу. 1Фармативті бағалау. Сұрақ-жауап.Диалог. Сыни тұрғыдан ойлау.

Жиынтық бағалау Қорытындылау.. Көшбасшыны анықтау.
Марапаттау. Үй тапсырмасын беру.

Сабақ барысы Кіріспе бөлімСапқа тұрғызу. Рапорт тапсыртқызу. Сабақтың мақсатың түсін-діру. Саптағы , топтағы жаттығулар жасау.Үй тапсырмасын сұрау.Жаңа

Слайд 3Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер 1
7 модульдің
кіріктірілуі
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
2Слайд 5
Оқыту

үшін бағалау және оқуды бағалау
3

Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану
4Слайд 7

Талантты және дарынды балаларды оқыту 5

Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту мен оқу 6

Оқытуды басқару және көшбасшылық
7
.

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер 17 модульдіңкіріктірілуіСыни тұрғыдан ойлауға үйрету2Слайд 5Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау3Оқыту мен

Слайд 4Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
Сергіту сәті

Топтық жұмыс



Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерСергіту сәті   Топтық жұмыс

Слайд 5Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
Топ жұмысын қорғау

Сыни тұрғыдан ойлауға үйретуТоп жұмысын қорғау

Слайд 6Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
Бағалау
Дескрипторлар
Бағалау парағы

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау БағалауДескрипторларБағалау парағы

Слайд 7Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану
Өзін-өзі бағалау үшін тест
жұмысының жауабын
ноутбуктан көрсету

Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалануӨзін-өзі бағалау үшін тестжұмысының жауабын ноутбуктан көрсету

Слайд 8Талантты және дарынды балаларды оқыту
Талантты оқушы Серікжан

ән салуда

Дарынды оқушы Шыңғыс
Көшбасшы болып кубок алуда

Талантты және дарынды балаларды оқытуТалантты оқушы Серікжан          ән

Слайд 9Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу
Жас ерекшелігіне қарай тапсырма

орындауда

Топтық жұмыс
Ментальдық картамен жұмыс

Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу Жас ерекшелігіне қарай тапсырма орындаудаТоптық жұмысМентальдық картамен жұмыс

Слайд 10 Оқытуды басқару және көшбасшылық
Топбасшылар сайысы

Оқытуды басқару және көшбасшылықТопбасшылар сайысы

Слайд 11Сабақтан көріністер.

Сабақтан көріністер.

Слайд 12Бағалау кезеңі:
Арнайы бағалау тақтасы жасалынды. Сабақ барысындағы оқушының әрбір дұрыс

жауабы мен белсенділігі бағалау қағазындағы оқушы-ның парағына белгіленіп отырды. Сабақ соңын-да оқушылардың парағындағы белгілер саны қосылып, жалпы ұпай саны шығарылды. Ұпай санынақарап тиісті бағалар қойылды. Бұл тәсіл-де бағалаудың жиынтық және формативті баға-лау түрлері пайдаланылды.

Көңіл күй кезеңі:
Арнайы тақтаға ілінген көңіл-күй бұрышына сабақ соңында оқушылар сабақ-тан алған әсерлерін “ұнады”, “ұнамады” де-ген екі бағанға кеспе қағаздарға жазу арқы-лы өз әсерлерін білдірді. Нәтижесінде оқушы-ларға сабақтың қызықты болғанын, бұдан кейінгі уақытта да осында әдістермен сабақтың өтілуін қалайтындықтарын жеткізе білді.

Бағалау кезеңі: Арнайы бағалау тақтасы жасалынды. Сабақ барысындағы оқушының әрбір дұрыс жауабы мен белсенділігі бағалау қағазындағы оқушы-ның

Слайд 13Бағалау кезеңі:
Арнайы бағалау тақтасыжасалынды. Сабақ барысындағы оқушының әр-бір дұрыс жауабы

мен белсенділігі бағалау қағазындағы оқушының парағына белгіленіп отырды. Сабақ соңында оқушылардың парағындағы белгілер саны қосылып, жалпы ұпай саны шығарылды. Ұпай санына қарап тиісті бағалар қойылды. Бұл тәсілде бағалаудың жиынтық және формативті бағалау түрлері пайдаланылды.

Көңіл күй кезеңі:
Арнайы тақтаға ілінген көңіл-күй бұрышына сабақ соңында оқушылар сабақтан алған әсерлерін “ұнады”, “ұнамады” деген екі бағанға кеспе қағаз-дарға жазу арқылы өз әсер-лерін білдірді. Нәтижесінде оқушыларға сабақтың қы-зықты болғанын, бұдан кейінгі уақытта да осында әдістермен сабақтың өтілуін қалайтындықтарын жеткізе білді.

Бағалау кезеңі: Арнайы бағалау тақтасыжасалынды. Сабақ барысындағы оқушының әр-бір дұрыс жауабы мен белсенділігі бағалау қағазындағы оқушының парағына

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть