Презентация, доклад на тему Сындарлы оқыту бағдарламасындағы жеті модульдің бір сабаққа енуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерОқытуды басқару және көшбасшылықОқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту Талантты және дарынды балаларды оқыту Сын тұрғысынан ойлауға үйретуОқу үшін бағалау және оқуды бағалауОқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану «Еліміздің ертеңі

Слайд 1Қосынды және айырым түрінде берілген тригонометриялық функцияларды көбейтінді түріне келтіру тақырыбына

есептер шығару

Күтілетін нәтижесі:

Сабақтың тақырыбы:

ОҚО Сарыағаш ауданы, Тасбұлақ ауылы №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Момынкулова Майра Құдайбергенқызының
бір сабақ бойынша таныстырылымы

Сабақтың мақсаты:

А

В

С

Қосынды және айырым түрінде берілген тригонометриялық функцияларды көбейтінді түріне келтіру тақырыбына есептер шығаруКүтілетін нәтижесі:Сабақтың тақырыбы:ОҚО Сарыағаш ауданы,

Слайд 2Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
Оқытуды басқару және көшбасшылық
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес

оқыту


Талантты және дарынды балаларды оқыту

Сын тұрғысынан ойлауға үйрету

Оқу үшін бағалау және оқуды бағалау

Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану

«Еліміздің ертеңі бүгінгі жас ұрпақтың қолында, ал жас ұрпақтың тағдыры
ұстаздардың қолында»
Н.Назарбаев

Оқушылардың сын тұрғысынан ойлаудың ерекшеліктері : ұтымдылық,сыңаржақтылықтың болмауы, пайым, тәртіп, өзіндік сана сезім
Зерттеушілік әңгіме


Д.Саймонс “Миды бұлшық етпен салыстыруға болады, өйткені миды жаттықтырсаң, ол жұмыс істеуін жақсарта бастайды”
Loci әдісі
ЖАДА

Бағалау – одан арғы оқу туралы шешім қабылдау мақсатымен оқытудың нәтижелерін жүйелі түрде жиынтықтауға бағытталған қызметті белгілеу үшін қолданылатын термин



АКТ оқушыларға ғылыми ұғымдарды түсіндіруді және олардың қабылдауын, түсінуін жеңілдетуге мүмкіндік беріп, мұғалімдерге сабақ беруде көмектесетін маңызды құрал


Ойлауды, талқылауды және мұқият жоспарлауды талап ететін едеуір күрделі мәселе.
Фриманнық дарындылықты анықтайтын
сегіз өлшемі

Танымдық даму- баланың оқу және проблемаларды шешу қабілеті, яғни оқуға деген қабілеттілік, сондай-ақ зейін, сөз сөйлеу дағдылары, ойлау негіздеу және шығ-қ зияткерлік қаб/ді дамытуға және тұрақтандыруға қатысты



“Мектеп жұмысы мен оқушы жетістіктерін өрістетудегі негізгі тұлға –мұғалім” Стронг Вард, Гранд


Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерОқытуды басқару және көшбасшылықОқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту Талантты және дарынды балаларды оқыту

Слайд 3Жеті модульдің сабаққа енуі
Үй тапсырмасын сұрау
Ұйымдастыру кезеңі

Жаңа сабақтың таныстырылымы

Мерсердің “Сыныптағы бірлескен

жұмыс оқытылатын пәннің мазмұнын берумен шектеліп қоймайды, ол сонымен қатар мұғалімнің демократиялық ынтымақтастық атмосферасында оқытуды қамтамасыз етуіне бағытталған.” ескере отырып сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру үшін шаттық шеңберінде “Жүректен жүрекке”жаттығуын орындау



Өткен тақырыпты оқушылардың қаншалықты меңгергендігін анықтау үшін “Қатесін тап” жаттығуы


“Қай топ жылдам?” әдісінде шығарылу жолымен берілген есепті пайдаланып, келесі формуланы қорытып шығарды.


Бағалау

Формулаларды қорытып шығару барысында балалардың сабақты қаншалықты меңгеріп жатқанын бақылау үшін «бағдаршам» әдісін қолдандым. Оқушыларды ынталандыру үшін смайликтер арқылы мақтап,мадақтадым.



Жиынтық бағалау үшін критерийалды бағалауды қолдандым


Жеті модульдің сабаққа енуі Үй тапсырмасын сұрауҰйымдастыру кезеңіЖаңа сабақтың таныстырылымыМерсердің “Сыныптағы бірлескен жұмыс оқытылатын пәннің мазмұнын берумен

Слайд 4Сергіту сәті


Танымдық қызығушылықтарын және ой-өрістерін дамыту үшін логикалық жаттығу жасадық
Жаңа материалды

қолдану

Ой қорыту

Кері байланыс

Дарынды оқушыларымның өз-өздерін қаншалықты
реттей алатындарын анықтау үшін олимпиадалық есеп беремін

Бүгінгі сабақта не үйренгендерін анықтау үшін “Сықырлы сұрақ” әдісін пайдаландым

Барлық оқушыларды сабаққа тарту үшін оқулықтан есеп беремін





Сабаққа кері байланыс орнату үшін


“Не білемін?
Не білдім?
Не білгім келеді?”


Үйге тапсырма

№61
№62


«НАҒЫЗ ШӘКІРТ БЕЛГІЛІНІҢ КӨМЕГІМЕН БЕЛГІСІЗДІ ҮЙРЕНЕДІ ДЕ,
СОЛ АРҚЫЛЫ ҰСТАЗЫНА ТАМАН ЖАҚЫНДАЙ ТҮСЕДІ»

Сергіту сәтіТанымдық қызығушылықтарын және ой-өрістерін дамыту үшін логикалық жаттығу жасадықЖаңа материалды қолдануОй қорытуКері байланысДарынды оқушыларымның өз-өздерін қаншалықтыреттей

Слайд 5







!
Кері байланыс

-Оқушылар бір-бірін асыра бағалауы;
-Ойларын еркін жеткізе алмауы;
-Бағалау крийтерийін қалай пайдаланатынымызды

тағы да бір түсіндірдім;
-Өздеріне деген сенімділікті арттыру үшін формативті бағалап отырдым;
-

Кедергілер

Жою жолдары

Нәтижеде:

Оқушылар бағалау крийтерийін
пайдалана алады;

Ойларын еркін
жеткізе алады;

!Кері байланыс-Оқушылар бір-бірін асыра бағалауы;-Ойларын еркін жеткізе алмауы;-Бағалау крийтерийін қалай пайдаланатынымызды тағы да бір түсіндірдім;-Өздеріне деген сенімділікті

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть