Презентация, доклад по математике Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер

Содержание

Сабақтың мақсаты Өткен сабақтан алған білімдерін тереңдету,ойда қалғандарды нақтылау;Оқушылардың қызығушылығын,ынтасын дамыту;Оқушыларды ұқыптылыққа,тапқырлыққа тәрбиелеу;

Слайд 1Сабақтың тақырыбы:
БІР АЙНЫМАЛЫСЫ БАР СЫЗЫҚТЫҚ ТЕҢСІЗДІКТЕР.

Сабақтың тақырыбы: БІР АЙНЫМАЛЫСЫ БАР СЫЗЫҚТЫҚ ТЕҢСІЗДІКТЕР.

Слайд 2 Сабақтың мақсаты


Өткен сабақтан алған білімдерін тереңдету,ойда қалғандарды нақтылау;
Оқушылардың қызығушылығын,ынтасын дамыту;
Оқушыларды ұқыптылыққа,тапқырлыққа тәрбиелеу;

Сабақтың мақсаты        Өткен сабақтан алған білімдерін

Слайд 3
САБАҚТЫҢ ТҮРІ: ОЙЫН-САЯХАТ САБАҚ

САБАҚТЫҢ ТИПІ: ҚАЙТАЛАУ САБАҒЫ

КӨРНЕКІЛІГІ: ИНТЕРАКТИВТІК

ТАҚТА,ПЛАКАТТАР.

САБАҚТЫҢ ТҮРІ: ОЙЫН-САЯХАТ САБАҚ САБАҚТЫҢ ТИПІ: ҚАЙТАЛАУ САБАҒЫ КӨРНЕКІЛІГІ: ИНТЕРАКТИВТІК ТАҚТА,ПЛАКАТТАР.

Слайд 4 Үндеу. Құрметті мектеп оқушылары! Біз 7 – сынып оқушылары, барлық мектеп

оқушыларын салауатты, яғни нашақорсыз, ішімдіксіз, шылым шекпей өмір сүруге шақырамыз. Бұл індеттер – денсаулықтың жауы, қоғамға жат әдеттер екенін естеріңізге саламыз!




Сабақтың барысы:



Слайд 5Ұйымдастыру

Ұйымдастыру

Слайд 6 Мақсат қою:


Әр түрлі әдіс-тәсілдерді пайдалана отырып, оқушылардың математематика пәніне

деген қызығушылықтарын арттыру.


Мақсат қою:  Әр түрлі әдіс-тәсілдерді пайдалана отырып, оқушылардың математематика пәніне деген қызығушылықтарын арттыру.

Слайд 7Үй тапсырмасын тексеру

Үй тапсырмасын тексеру

Слайд 8
Білімді тексеру

Білімді тексеру

Слайд 9 Енді саяхатқа аттанайық. Байлықты іздеп табу үшін алдағы қиындықтардан өтуіміз керек.

Ол қандай қиындықтар екенін өзімізге белгілі ертегілер кейіпкері Дашадан сұрайық
Енді саяхатқа аттанайық. Байлықты іздеп табу үшін алдағы қиындықтардан өтуіміз керек. Ол қандай қиындықтар екенін өзімізге белгілі

Слайд 10Дашадан сұрау үшін мына сұрақтарға жауап беріңдер:
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздікті

қалай шешеміз?
Теңсіздікті шешу дегеніміз не?
Мәндес теңсіздіктер дегеніміз не?


Дашадан сұрау үшін  мына сұрақтарға жауап беріңдер:Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздікті қалай шешеміз?Теңсіздікті шешу дегеніміз не?Мәндес

Слайд 11ТЕҢІЗ
ОРМАН
КӨПІР


ТЕҢІЗОРМАНКӨПІР

Слайд 12

Теңізден өту үшін мына есептерді орында

Теңізден өту үшін мына есептерді орында

Слайд 13 І қатар
а) 3х >

15
ә) 2х < 10
б) 6х > 18


ІІ қатар
а) 4х >16
ә) 5х < 20
б)15х < 45

ІІІ қатар
а)7х > 35
ә) 6х < 3
б)8х > 24

Кім жылдам ?

І қатар а) 3х > 15 ә) 2х < 10 б)

Слайд 14

Асыл қазына аралы

Асыл қазына аралы

Слайд 15
Теңізден өттік, енді көпірден өту үшін мына есептерді шығарыңдар

Теңізден өттік, енді көпірден өту үшін мына есептерді шығарыңдар

Слайд 16

Ойлан тап! ” М. 4х-12≥3х
Е. 4х-3>7-х
С. 5х>15+2х
Й. 2х>-3х+5

Шыққан мәндерге тиісті әріптерді қойсақ, сонда Қазақстандағы ең әдемі көпірдің қай қалада екенін анықтаймыз.

“ Ойлан тап! ”

Слайд 17Семей

Семей

Слайд 18 Балалар, біз сендермен теңізден өттік, айтылған көпірден өттік енді сарайға бару

үшін орманнан өтсек болғаны.
Балалар, біз сендермен теңізден өттік, айтылған көпірден өттік енді сарайға бару үшін орманнан өтсек болғаны.

Слайд 21Жолды білу үшін кітаптағы № 1012 есепті шығарыңдар

Жолды білу үшін кітаптағы № 1012 есепті шығарыңдар

Слайд 22Мында барсаң сарайға барасың

Мында барсаң сарайға барасың

Слайд 24
жасасын математика!

жасасын математика!

Слайд 25КӨҢІЛ БӨЛГЕНДЕРІҢІЗГЕ РАХМЕТ

КӨҢІЛ БӨЛГЕНДЕРІҢІЗГЕ РАХМЕТ

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть