Презентация, доклад на тему Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйелері.

Сабақтың мақсаты: • Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеуді алгебралық қосу тәсілімен шығару алгоритмді дұрыс пайдалана білу.  Өз беттерімен жұмыс жасауға үйрету, математикаға деген қызығушылығын арттыру. Оқушыларды сабақ барысында бір – бірімен ынтымақтастық қарым- қатынасқа және өз

Слайд 1Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін қосу тәсілмен шешу.
Еңбек түбі

береке!
Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесін қосу тәсілмен шешу. Еңбек түбі береке!

Слайд 2Сабақтың мақсаты:
• Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеуді алгебралық қосу тәсілімен

шығару алгоритмді дұрыс пайдалана білу.  Өз беттерімен жұмыс жасауға үйрету, математикаға деген қызығушылығын арттыру. Оқушыларды сабақ барысында бір – бірімен ынтымақтастық қарым- қатынасқа және өз бетімен жұмыс жасауға дағдыландыру.

Сабақтың мақсаты: • Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеуді алгебралық қосу тәсілімен шығару алгоритмді дұрыс пайдалана білу.  Өз

Слайд 3 Үй тапсырмасын тексеру №1548

Үй тапсырмасын тексеру №1548

Слайд 42) (5;3) 3) (-2;-5) 4) (-3;5)

2) (5;3)  3) (-2;-5)  4) (-3;5)

Слайд 51
2
3
4
Есептер
шығару

1234Есептершығару

Слайд 6ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ТАПСЫРМА
Аң патшасы арыстан ауырып, түлкі келіп тамырын ұстайды:
-Тақсыр, ауруын астан

екен,көжек пен балапанның еті мың да бір дауа,- деп болжайды.
Көжек пен балапанның етін алып келуге түлкіні жұмасайды. Бұйрықты орындауға келген түлкіге қаз былай дейді:
Арыстанға берер артық төлім жоқ, егер оған жағынам десең: Түлкісің аярлыққа бермейтін дес,
Көрейік қанша сенде ақыл мен ес,
Балапан, көжек санын өзің тапшы,
Аяқтары тоқсан төрт, басы отыз бес,- дейді. Түлкі бұл есепті қалай шешеді?

ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ТАПСЫРМААң патшасы арыстан ауырып, түлкі келіп тамырын ұстайды:-Тақсыр, ауруын астан екен,көжек пен балапанның еті мың да

Слайд 8Үйге тапсырма:
№1549

Үйге тапсырма:      №1549

Слайд 9 Керібайланыс.
Мен сабақты жақсы Мен сабақты

толық Сабақ маған
түсіндім, көңілді түсінген жоқпын. ұнаған жоқ.
болды.
Керібайланыс.Мен сабақты жақсы  Мен сабақты толық   Сабақ маған түсіндім,

Слайд 10





Сау болыңыздар !!!.
Назарларыңызға рақмет!

Сау болыңыздар !!!.Назарларыңызға рақмет!

Слайд 11№1540.Асхат қорадағы жайылып
жүрген лақтар мен тауықтардың
аяқтарын санағанда, 46 аяқ

болады.
Олардың бастарын санағанда, 17 болады.
Асхаттың қорада неше лақ, неше тауығы бар?
№1540.Асхат қорадағы жайылып жүрген лақтар мен тауықтардың аяқтарын санағанда, 46 аяқ болады. Олардың бастарын санағанда, 17 болады.

Слайд 12№1541. Екі бидонда 28 л сұйық бар.
Егер 2 л сұйықты

бірінші
бидоннан екінші бидонға құйсақ,
екі бидондағы сұйықтың көлемі
бірдей болады.
Алғашқыда бидондардың
әрқайсысында неше литр сұйық болған?
№1541. Екі бидонда 28 л сұйық бар. Егер 2 л сұйықты бірінші бидоннан екінші бидонға құйсақ, екі

Слайд 13№1542. Тік төртбұрыштың ені
ұзындығынан 6 см қысқа,
ал ұзындығы енінен

1,4 есе ұзын.
Тік төртбұрыштың ұзындығы неше
сантиметр?
Ені неше сантиметр?
№1542. Тік төртбұрыштың ені ұзындығынан 6 см қысқа, ал ұзындығы енінен 1,4 есе ұзын. Тік төртбұрыштың ұзындығы

Слайд 14№1543. Екі балада 15 алма бар.
Егер бірінші бала екінші
балаға

4 алмасын берсе, өзінде екінші
баладағыдан 2 есе кем
алма қалады. Балалардың әрқайсысында
қанша алма бар?
№1543. Екі балада 15 алма бар. Егер бірінші бала екінші балаға 4 алмасын берсе, өзінде екінші баладағыдан

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть