Презентация, доклад на тему Жаратылыстану Өсімдіктер тірі ағзалар

Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындықГүл сыйлау Топқа бірігуОй қозғауҰжымдық жұмыс: Сөзжұмбақ шешу «Өсімдіктер»1-тапсырма Жұптық жұмыс: «Сырымды аш» ойыны2-тапсырма. Топтық жұмыс. «Т» кестесіДескриптор.1.Жұптар жанды,жансыз заттарды сипаттайды.2.Жанды, жансыз заттардың атауын атайды.Дескриптор:1.Жанды, жансыз заттарды

Слайд 1Оқу мақсаттары:
Бөлім: Тірі табиғат. Мен -

зерттеушімін
Бөлімше: 2.1.Өсімдіктер 1.2. Табиғатты тану әдістері
Ортақ тақырып: Менің мектебім

Өсімдіктер – тірі ағзалар

Жаратылыстану

1.2.1.1.Өсімдіктердің негізгі сипаттамасын және олардың өмірлік формаларын анықтау.
1.1.2.1.Қоршаған әлем құбылыстарына бақылау жүргізу.


Барлық оқушылар: Өсімдіктердің тірі ағза екенін түсінеді.
Оқушылардың басым бөлігі: Жанды, жансыз заттарды бір-бірінен ажыратады.
Кейбір оқушылар: Өсімдіктердің негізгі ерекшеліктерін табады,дәлел келтіреді.

Өсімдіктердің негізгі сипаттамасын және олардың өмірлік формаларын анықтайды.
Қоршаған әлем құбылыстарына бақылау жасайды.

1 сынып


Сабақтың тақырыбы

Сабақтың мақсаттары:

Бағалау критерийі

Оқу   мақсаттары: Бөлім:  Тірі табиғат.  Мен - зерттеушімінБөлімше: 2.1.Өсімдіктер  1.2. Табиғатты тану

Слайд 2Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындық
Гүл сыйлау
Топқа бірігу
Ой қозғау
Ұжымдық жұмыс:
Сөзжұмбақ

шешу «Өсімдіктер»

1-тапсырма
Жұптық жұмыс: «Сырымды аш» ойыны

2-тапсырма.
Топтық жұмыс.
«Т» кестесі

Дескриптор.
1.Жұптар жанды,жансыз заттарды сипаттайды.
2.Жанды, жансыз заттардың атауын атайды.

Дескриптор:
1.Жанды, жансыз заттарды ажыратады.
2.Әр затты өз тобына орналастырады

3- тапсырма
Жұптық жұмыс
«Семантикалық карта» әдісі.

Дескриптор:
1.Жанды заттарды табады,атайды.
 

Қалыптастырушы бағалау.
«Басбармақ» әдісі.
 

«Шапалақ» әдісі.

 

Қалыптастырушы бағалау
«Көңілді смайликтер» әдісі.

Қалыптастырушы бағалау

Сергіту
сәті

Ұйымдастыру кезеңі:  Психологиялық дайындықГүл сыйлау Топқа бірігуОй қозғауҰжымдық жұмыс: Сөзжұмбақ шешу «Өсімдіктер»1-тапсырма Жұптық жұмыс: «Сырымды аш»

Слайд 34- тапсырма Саралау тапсырмасы
Дескриптор.
1.Бөлме гүлдерінің бөліктерін түсіне сәйкес бояйды.
2 .Жанды,жансыз

затты ажыратады.
3. Заттарды салыстырады, жанды,жансыз екенін анықтайды

Қалыптастырушы бағалау.
«Шапалақ» әдісі.

«Серпілген сауал» әдісі.
1.Жанды заттарға не жатады?
2.Жансыз заттарға нелер жатады?
3.Жанды заттар мен жансыз заттардың айырмашылығы қандай?


Кері байланыс:
«Білім ағашы»
 

Рефлексия

4- тапсырма  Саралау тапсырмасыДескриптор.1.Бөлме гүлдерінің бөліктерін түсіне сәйкес бояйды.2 .Жанды,жансыз затты ажыратады.3. Заттарды салыстырады, жанды,жансыз екенін

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть