Презентация, доклад на тему Жануарлардың қандай түрлері бар? (1 класс)

Жануарлардың қандай түрлері болады?Оқу мақсаттары1.2.2.2 жабайы және үй жанураларын ажырату;1.1.1.1 қоршаған әлем құбылыстары үдерістері мен нысандарын зерттеудің қажеттілігін түсіндіру;Сабақ мақсаттары:1. қоршаған әлемнің құбылыстарын, үдерістерін және нысандарын зерттеу қажеттілігін түсіндіру.2. жабайы жануарларды үй жануарларынан ажыратады;3. жаңа сабақта

Слайд 1Мұнайлы ауданы
№12 жалпы білім беру орта мектеп
Мұғалімнің аты-жөні: Уразбаева Шолпан

Тажигалиевна
Пән: Жаратылыстану
Сынып: 1 «В»
Күні: 29.08.2017
2-бөлім Тірі табиғат
Сабақтың тақырыбы:
Жануарлардың қандай түрлері болады?

Мұнайлы ауданы №12 жалпы білім беру орта мектепМұғалімнің аты-жөні: Уразбаева Шолпан ТажигалиевнаПән: ЖаратылыстануСынып: 1 «В»Күні: 29.08.20172-бөлім

Слайд 2Жануарлардың қандай түрлері болады?
Оқу мақсаттары
1.2.2.2 жабайы және үй жанураларын ажырату;
1.1.1.1 қоршаған

әлем құбылыстары үдерістері мен нысандарын зерттеудің қажеттілігін түсіндіру;

Сабақ мақсаттары:

1. қоршаған әлемнің құбылыстарын, үдерістерін және нысандарын зерттеу қажеттілігін түсіндіру.
2. жабайы жануарларды үй жануарларынан ажыратады;
3. жаңа сабақта алған білімдерін өмірде қолданады;

Бағалау критерилері

Жабайы жануар және үй жануарларын топтайды.
Үй жануарларын қалай күту қажет екенін біледі.
Жаңа сабақта алған білімдерін өмірде қолданып әңгімелейді.

Жануарлардың қандай түрлері болады?Оқу мақсаттары1.2.2.2 жабайы және үй жанураларын ажырату;1.1.1.1 қоршаған әлем құбылыстары үдерістері мен нысандарын зерттеудің

Слайд 3Сөздік қор
Жабайы жануарлар Төл .Күту. Өнім.
Үй жануарлар .
Құндылықтарды
дарыту
Ынтымақтастық , Шыншылдық,

қарымқатынас

Пәнаралық байланыстар

Дүниетану пәні

АКТ қолдану дағдысы

Суреттер, қима үлестірме.

Алдыңғы меңгерілген білім

Жануарларды біледі . Олар тыныс алады, өседі, қозғалады және қоректенеді, көбейеді.

Сөздік қорЖабайы жануарлар Төл .Күту. Өнім.Үй жануарлар .Құндылықтарды дарытуЫнтымақтастық , Шыншылдық, қарымқатынас Пәнаралық байланыстарДүниетану пәніАКТ қолдану дағдысыСуреттер,

Слайд 4Сабақтың басы (5 минут)
Оқушыларға ынтымақтастық ахуал ұйымдастырамын.
Оқушыларды сурет таңдау арқылы 4

топқа бөлу
1 – топ 2 – топ 3 – топ 4 – топ
 

Сабақты жұмбақ арқылы бастау.




1– тапсырма Топтық жұмыс. Т.Ж. «Кім жылдам?»


Дескриптор: Оқушылар суреттерді талдайды, жабайы жануарлар мен үй жануарларын ажыратады
Бағалау: КБ « Бесбармақ » әдісін қолданамын

Сабақтың басы (5 минут)Оқушыларға ынтымақтастық ахуал ұйымдастырамын.Оқушыларды сурет таңдау арқылы 4 топқа бөлу1 – топ

Слайд 5Сабақ ортасы 4 минут
2 – тапсырма «Ойлан тап!»
1.Жануарлар не істеп жатыр?

2.Олардың қайсысы жабайы жабайы қайсысы үй жануары?





Дескриптор: 1.жабайы және үй жануарларының айырмашылығын біледі. 2. Жабайы және үй жануары екенін ажыратады. ҚБ
3 – тапсырма Ұ.Ж. «Төлдерін ата.» Суреттерді бір-бірімен сәйкестендір





Дескриптор: сипаттайды ажыратады Жануарлардың төлдерін сәйкестендіреді.



Сабақ ортасы 4 минут2 – тапсырма «Ойлан тап!»1.Жануарлар не істеп жатыр? 2.Олардың қайсысы жабайы жабайы қайсысы үй

Слайд 64 – тапсырма Т.Ж. Аудио дыбыс . «Мал қалай

дыбыстайды?»
Дескриптор:
Мұқият тыңдайды
Дауыстарын ажыратады
Дыбыс бойынша табады.



Сергіту сәті
5 – тапсырма Топтық жұмыс «Зерттеу жұмысы»

Дескриптор: үй жануарларын күтіп баптайтынын біледі.




Дәптермен жұмыс.






Суреттегі жануарларды ата.
Бірінші жолға – үй жануарларын, екінші жолға жабайы жануарлардың нөмірін жаз
Дескриптор: 1.Жануарларды атайды.
2. Жануарларды топтастырады.






.

4 – тапсырма Т.Ж.  Аудио дыбыс .  «Мал қалай дыбыстайды?»

Слайд 7Сабақтың соңы
Рефлексия 4 минут








 








Ықшам сабақтарға рефлексия

Не қиын болды?
-Спиральды оқу бағдарламасы
-Критерийалды бағалау

Не үйрендім?
Сабақты жоспарлау, бастауыш сынып пәндерін оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдерді үйрендім.

Менің болашақтағы жоспарым.
Курста алған білімдерімді
Шыңдап шәкірттеріме нақтылық, зертеушілік бағыттарға үйретемін

Сабақтың соңы Рефлексия  4 минут

Слайд 8Оқушыларға көбірек қолдау көрсетуге. Қабілеті жоғары оқушыларға қосымша тапсырмалар беру арқылы

білімін шыңдайды.
 Жоғары деңгей
Ит қандай әрекеттер жасайды?
Қасқыр ше?
Олардың қандай ұқсастығы бар?
Дескриптор: Ит пен қасқырды еске түсіреді, сипаттайды,ажыратады.

 Орташа деңгей
Адасқан жануарлар; оқушылар жануарларға өзімекендейтін орнын тауып алуына көмектесуі қажет.
Дескриптор; Жануарлардың мекенін ,сипаттайды,анықтайды.

Төмен деңгей
Мысықты сипатта.
Жануарлар екенін біледі,суретін талдайды,сипаттап айтады.
Смайлмктермен бағалау.
ҚБ бағалау.

Жануарлардан қорғану
Топтық әрекеттерде қауіпсіздік ережесін сақтау керектігін ескерту
Оқушыларға көбірек қолдау көрсетуге. Қабілеті жоғары оқушыларға қосымша тапсырмалар беру арқылы білімін шыңдайды. Жоғары деңгейИт қандай әрекеттер жасайды?Қасқыр

Слайд 9

Назарларыңызға рахмет !

Назарларыңызға рахмет !

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть