Презентация, доклад на тему Планирование Сауат ашу ( 1 сынып)

Сабақтың басыОқушылардың назарын сабаққа аудару үшін ширату жаттыгу өткіземін.Бұл қай кезде болады? Сабақтың ортасыМК;Т) Суреттердегі жыл мезгілдерін ата.Дескриптор:-Суреттегі жыл мезгілдерін атайды. -Сызбаға сәйкес сөйлемдер құрастырады Кері байланыс: ауызша. Екі жұлдыз, бір тілек.1-топ.Берілген сөз сызбасын оқу.2-топСөз құрамындағы

Слайд 1Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары :
1.2.5.1. Мәтін иллюстрациясы бойынша сұрақтар

қоя біліу немесе қойылған сұраққа жауап беру.
(мұғалімнің көмегімен)

Тақырыбы: Мен ұнататын жыл мезгілі. Дыбыс.

Барлық оқушылар: дауысты, дауыссыз дыбыстарды атау.

Көптеген оқушылар:
мәтін түрлерін ажырату.

Кейбір оқушылар:
мәтінін мазмұнын түсіну.

Акмола облысы,Зеренді ауданы,Чаглинка негізгі мектебі
бастауыш сынып мұғалімі Айтжанова Алтын Кизатовна
Пәні: сауат ашу 1-сынып
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
2.5. тындалым және айтылым
Ортақ тақырып: Өзім туралы

Жетістік критерийлері:
1.Дауысты дауыссыз дыбыстарды атайды.
2.Сөйлеу сөз мәтін түрлерін ажыратады.
3.Тындалған мәтінің түсіндіреді.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары :1.2.5.1. Мәтін иллюстрациясы бойынша сұрақтар қоя біліу немесе қойылған сұраққа жауап

Слайд 2
Сабақтың басы
Оқушылардың назарын сабаққа аудару үшін ширату жаттыгу өткіземін.
Бұл қай кезде

болады?






Сабақтың ортасы
МК;Т) Суреттердегі жыл мезгілдерін ата.
Дескриптор:
-Суреттегі жыл мезгілдерін атайды.
-Сызбаға сәйкес сөйлемдер құрастырады
 Кері байланыс: ауызша.
Екі жұлдыз, бір тілек.


1-топ.
Берілген сөз сызбасын оқу.
2-топ
Сөз құрамындағы дауысты, дауыссыз дыбыстардың сөздегі орнын аңықтау.
3-топ
Сөздерді буынға бөліп, буын санын аңықтау.
4- топ
Сызбаға сәйкес сөйлем құрастыру.

Сабақтың басыОқушылардың назарын сабаққа аудару үшін ширату жаттыгу өткіземін.Бұл қай кезде болады? Сабақтың ортасыМК;Т) Суреттердегі жыл

Слайд 3көк
қызыл
көк

көкқызылкөк

Слайд 4(МК.Ж) дәптермен жұмыс.
Дəптердегі жазу элементтерінің қалай орындалатынын ауаға сызып көрсету.


Жолдың жоғары және төменгі сызығын ажрату.
Дескриптор:
- Элементтерді ауаға сызады.
- Жолдың жоғары және төменгі сызығын ажратады.
Кері байланыс: ауызша
«Бағалау парақшасы»

Сабақтың соңы
Рефлексия:
«Түсінбедім ,Сұрағым бар ,Түсіндім» әдісі




Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау.






(МК.Ж) дәптермен жұмыс. Дəптердегі жазу элементтерінің қалай орындалатынын ауаға сызып көрсету. Жолдың жоғары және төменгі сызығын ажрату.Дескриптор:-

Слайд 5Ықшамсабақтың ықпалы
Әріптестерімнен алған кері байланыс: сабақ барысында мақсатты үздіксіз қайталап отыру

.

Тренердан алган кері байланыс: оқушылардың деңгейлеріне, мүмкіндіктеріне қарай тапсырмаларды саралау.

Келешекте: түрлі тәсілдерді тиімді қолдана отырып тапсырмаларды саралауды үйрендім. Өз тәжірибемде қолданамын.
Ықшамсабақтың ықпалыӘріптестерімнен алған кері байланыс: сабақ барысында мақсатты үздіксіз қайталап отыру .Тренердан алган кері байланыс:  оқушылардың

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть