Презентация, доклад на тему Қамқорлық ашық сабақ

Содержание

Сабақтың мақсаты: Мәтіндегі басты кейіпкерлерге талдау жасай отырып, мәтіннің тақырыбын, идеясын ашуға жағдай туғызу

Слайд 1 Сабақтың тақырыбы:
“Қамқорлық”

Сабақтың тақырыбы:“Қамқорлық”

Слайд 2

Сабақтың мақсаты:
Мәтіндегі басты кейіпкерлерге талдау жасай отырып, мәтіннің тақырыбын, идеясын

ашуға жағдай туғызу
Сабақтың мақсаты: 		Мәтіндегі басты кейіпкерлерге талдау жасай отырып, мәтіннің тақырыбын, идеясын ашуға жағдай туғызу

Слайд 3Күтілетін нәтиже:
1. Мәтіннің мазмұнын түсіне отырып, өз ойларын нақты айта алуға,

қорытынды жасай білуге дағдыландыру
2. Шығармашылық жұмыс арқылы ойын сауатты,әдеби тілмен жеткізу дағдысын дамыту
3. Оқуға деген қызығушылықтарын арттыру, үлкенді сыйлауға ,адал достыққа тәрбиелеу.
Күтілетін нәтиже:1. Мәтіннің мазмұнын түсіне отырып, өз ойларын нақты айта алуға, қорытынды жасай білуге дағдыландыру2. Шығармашылық жұмыс

Слайд 4Сабақтың түрі: Жаңа білім беру
Сабақтың әдісі: Сұрақ – жауап, әңгімелеу, топтастыру,

бейнеролик, “бес жолды өлең” құрастыру
Көрнекіліктер: слайд, плакат, маркер

Сабақтың түрі: Жаңа білім беруСабақтың әдісі: Сұрақ – жауап, әңгімелеу, топтастыру, бейнеролик, “бес жолды өлең” құрастыруКөрнекіліктер: слайд,

Слайд 5
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі: сәлемдесу, шаттық шеңберін жасатып, жылы лебіздерін білдіру,

топқа бөлу.
Сабақтың барысы: 		Ұйымдастыру кезеңі: сәлемдесу, шаттық шеңберін жасатып, жылы лебіздерін білдіру, топқа бөлу.

Слайд 6Үй жұмысын тексеру
Суреттер бойынша әңгімелеу
Сұрақ – жауап
Мәтінге байланысты мақал – мәтел

айту.
Үй жұмысын тексеруСуреттер бойынша әңгімелеуСұрақ – жауапМәтінге байланысты мақал – мәтел айту.

Слайд 8Қызығушылықты ояту.

Қызығушылықты ояту.

Слайд 9“Топтастыру” әдісі
Көмектесу



Қол ұшын беру



Үлкен парыз



Жақсылық жасау

Қамқорлық

“Топтастыру” әдісі     КөмектесуҚол ұшын беру

Слайд 10Мағынаны таныту
Мәтінді “Араласып кеткен оқиғалар” әдісі арқылы оқу

Мағынаны таныту Мәтінді “Араласып кеткен оқиғалар” әдісі арқылы оқу

Слайд 11Қолдану кезеңі: Басты кейіпкер Алтынкүлге тән қасиет.
“Қызықты сұрақ” айдарымен топқа сұрақ қою:

Қолдану кезеңі: Басты кейіпкер Алтынкүлге тән қасиет.“Қызықты сұрақ” айдарымен топқа сұрақ қою:

Слайд 12Дәптермен жұмыс
Жаңа сөздік:

көкейінде – ойында
алғысын жаудыртты –

ризашылығын
білдірді, рахмет айтты
Дәптермен жұмыс Жаңа сөздік:  көкейінде – ойында алғысын жаудыртты – ризашылығын білдірді, рахмет айтты

Слайд 13Ойтолғау. “Бес жолды өлең” құрастыру
Кім? (1 сөзден тұрады)
Қандай? (2 сөзден тұрады)
Не

істеді? (3 сөзден тұрады)
Синоним (3-4 сөзден тұрады)
Ж.О.Т (сөйлем)
Ойтолғау. “Бес жолды өлең” құрастыру Кім? (1 сөзден тұрады)Қандай? (2 сөзден тұрады)Не істеді? (3 сөзден тұрады)Синоним (3-4

Слайд 14“Венн” диаграммасы
Дәуіт қарлығаштың балапанын құтқарып,

қол ұшын берді

Алтынкүл жолынан қалып, жылаған балаға қамқорлық танытты

Қамқорлық

“Венн” диаграммасы      Дәуіт қарлығаштың балапанын құтқарып, қол ұшын берді  Алтынкүл жолынан

Слайд 15Сабақты қорытындылау
“Жалғасын тап” дидактикалық ойыны.
Ойын шарты: мұғалім айтқан мақалдың жалғасын табу.


Сабақты қорытындылау“Жалғасын тап” дидактикалық ойыны.Ойын шарты: мұғалім айтқан мақалдың жалғасын табу.

Слайд 16Мақал – мәтелдер:
Әдепті бала – арлы бала,
Әдепсіз

бала – сорлы бала.
2. Жақсының ісі – береке,
Жаманның ісі – келеке.
3. Балапан ұяда не көрсе,
Ұшқанда соны іледі.
4. Үлкенге құрмет,
Кішіге ізет
Мақал – мәтелдер:Әдепті бала – арлы бала,   Әдепсіз бала – сорлы бала.2. Жақсының ісі –

Слайд 17Үйге тапсырма:
Мәтінді түсініп оқу, әңгімелеу
“Менің қолымнан келетін қамқорлық” атты эссе жазу

Бағалау.
Үйге тапсырма:Мәтінді түсініп оқу, әңгімелеу“Менің қолымнан келетін қамқорлық” атты эссе жазу   Бағалау.

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть