Презентация, доклад на тему Формула. Формула арқылы есептеу. Мәтінді есептерді шығару.

Сабақтың оқу мақсаттары: 5.5.1.8. Әріпті өрнектерді құру және оларды есептер шығаруда қолдану.5.5.1.9. Мәтін есептерді шығару үшін формулаларды қолдану

Слайд 1ҰМЖ:5.1.А
Сабақтың тақырыбы: Формула. Формула арқылы есептеу. Мәтінді есептерді шығару.


ҰМЖ:5.1.АСабақтың тақырыбы: Формула. Формула арқылы есептеу. Мәтінді есептерді шығару.

Слайд 2 Сабақтың оқу мақсаттары:
5.5.1.8. Әріпті өрнектерді құру және оларды

есептер шығаруда қолдану.
5.5.1.9. Мәтін есептерді шығару үшін формулаларды қолдану
Сабақтың оқу мақсаттары: 5.5.1.8. Әріпті өрнектерді құру және оларды есептер шығаруда қолдану.5.5.1.9. Мәтін есептерді шығару

Слайд 3Сабақтың мақсаты:
Есептің шартын құрып, қажет формуланы анықтайды.
Әріпті өрнектерді қолданып, шешімін табады.
Әртүрлі

тиімді тәсілдерді салыстырады және мәтінді есептерді құрастыра алады.
Сабақтың мақсаты:Есептің шартын құрып, қажет формуланы анықтайды.Әріпті өрнектерді қолданып, шешімін табады.Әртүрлі тиімді тәсілдерді салыстырады және мәтінді есептерді

Слайд 4Сабақ барысындағы әдіс-тәсілдер:
“Мозайка” әдісімен топқа бөлемін.
Үй тапсырмасын тексеру барысында “Көршіңді тексер”

әдісі. Бұл әдісте жұптық жұмыс орындалады. Алдыңғы сабақтың дискриторы бойынша оқушылар өзін-өзі бағамдайды.
“Миға шабуыл” әдісі . Бұл әдіс үй тапсырмасын пысықтау барысында қолданылады. Тиімділігі өткен сабақты қайталай отырып, ережелерді еске түсіреді.
“Кім жүйрік” әдісі топтық жұмыс. Бұл әдісте ережені қолдана отырып, сыныпта оқулық бойынша есептер шығарады. Тиімділігі оқушылар тапсырмаларды жылдам орындайды және оқулықтағы есептер түгелдей қамтылады.

Сабақ барысындағы әдіс-тәсілдер:“Мозайка” әдісімен топқа бөлемін.Үй тапсырмасын тексеру барысында “Көршіңді тексер” әдісі. Бұл әдісте жұптық жұмыс орындалады.

Слайд 55. “Уақыт шеңбері” әдісі жеке жұмыс. Бұл әдісте оқушылардың тақырыпты

қаншалықты меңгергендігі туралы мәлімет аламыз. Оқушы тез шығару арқылы өзінің ойлау логикасы және өзін-өзі бағалау дағдысы қалыптасады.
6. “Үш зат” әдісі арқылы оқушылардан рефлексия алу барысында оқушылардың қаншалықты тақырыпты меңгергендігі , әлі де нені меңгермегендігі туралы , қолданған әдіс-тәсілдердің тиімді немесе тиімсіздігін бағамдауға болады.
5. “Уақыт шеңбері” әдісі жеке жұмыс.  Бұл әдісте оқушылардың тақырыпты  қаншалықты меңгергендігі туралы мәлімет аламыз.

Слайд 6 Оқушылар сабақ барысында қойылған дискрипторлар арқылы болжамдай алады және

белсенді оқуға бағыт алады.

Оқушылар сабақ барысында қойылған дискрипторлар арқылы болжамдай алады және белсенді оқуға бағыт алады.

Слайд 7Рефлексия
“Үш зат” әдісі бойынша
Нені білді, нені үйренді.
Не түсініксіз қалды.
Немен

жұмыс жасау қажет.
- өзіңе қандай жаңа мәлімет, білім не үй үйренген болсаң, соны жазып көрсету керек.
- өзіңе оқып, біліп, үйренетін тұстарың болса, соны
көрсету керек.
- сабақта түсінбеген сұрақтар, мәлімет болса, соны
көрсету керек.


Рефлексия  “Үш зат” әдісі бойыншаНені білді, нені үйренді.Не түсініксіз қалды.Немен жұмыс жасау қажет.

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть