Презентация, доклад по математике на тему Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктерді шешу

Содержание

Сабақтың мақсаты.Білімділік: Сан аралықтарының түрлерін және теңсіздіктердің шешімдер жиынын сан аралығында кескіндеуді және жазуды, сан аралықтарының қиылысуы мен бірігуін, бір айнымалысы бар сызықтық теңдеулер және олардың жүйелерін шешу тақырыптарын қайталау.Дамытушылық: Оқушылардың сабаққа қызығушылығын және ынтасын арттыру.

Слайд 1Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер және олардың жүйелері

Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер және олардың жүйелері

Слайд 2Сабақтың мақсаты.
Білімділік: Сан аралықтарының түрлерін және теңсіздіктердің шешімдер жиынын сан аралығында

кескіндеуді және жазуды, сан аралықтарының қиылысуы мен бірігуін, бір айнымалысы бар сызықтық теңдеулер және олардың жүйелерін шешу тақырыптарын қайталау.
Дамытушылық: Оқушылардың сабаққа қызығушылығын және ынтасын арттыру. Өткенді есте сақтау, ойлау қабылеттерін арттыру, теориялық білімін, шапшаң есептеу дағдысы мен ақыл-ой ұшқырлығын дамыту.
Тәрбиелік: Оқушыларды өз мүмкіндіктеріне сенуге үйрету.
Сабақтың мақсаты.Білімділік: Сан аралықтарының түрлерін және теңсіздіктердің шешімдер жиынын сан аралығында кескіндеуді және жазуды, сан аралықтарының қиылысуы

Слайд 3Сабақтың түрі: ашық сабақ.
Сабақтың әдісі: деңгейлік тапсырма беру,сұрақ-жауап, ережелер арқылы оқыту.
Сабақтың

типі: білім, білік, дағдыны дамыту және бекіту.
Сабақтың көрнекілігі: формулалар жазылған плокаттар, слайд, тақта, оқулық, оқушыларға деңгейлік тапсырмалар.
Сабақтың түрі: ашық сабақ.Сабақтың әдісі: деңгейлік тапсырма беру,сұрақ-жауап, ережелер арқылы оқыту.Сабақтың типі: білім, білік, дағдыны дамыту және

Слайд 4
Сабақтың барысы:

Сабақтың барысы:

Слайд 7
3. Қайталау кезеңі
Өткен тақырыптар бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру.

3. Қайталау кезеңіӨткен тақырыптар бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру.

Слайд 8
4. «Кім шапшаң»
есептер шығару кезеңі






4. «Кім шапшаң» есептер шығару кезеңі

Слайд 11Берілген сан аралықтарын координаталық түзуде кескіндеп, олардың бірігуін жазыңыздар: 1) [-8;2] және

[1;9] 2) [-4;3] және [1;5]
Берілген сан аралықтарын координаталық түзуде кескіндеп, олардың бірігуін жазыңыздар:  1) [-8;2] және [1;9] 2) [-4;3] және

Слайд 12


Берілген сан аралықтарын координаталық түзуде кескіндеп, олардың қиылысуын жазыңыздар:


Слайд 155.Ой сергіту кезеңі

5.Ой сергіту кезеңі

Слайд 161. Егер тырна бір аяғымен тұрса 3 кг болады, ал екі

аяғымен тұрса оның салмағы қанша?
1. Егер тырна бір аяғымен тұрса 3 кг болады, ал екі аяғымен тұрса оның салмағы қанша?

Слайд 17 Жауабы: 3 кг

Жауабы: 3 кг

Слайд 182. 1 жұмыртқа 3 минутта піссе, 4 жұмыртқа қанша минутта піседі?


2. 1 жұмыртқа 3 минутта піссе, 4 жұмыртқа қанша минутта піседі?

Слайд 19 Жауабы: 3 минутта

Жауабы: 3 минутта

Слайд 203. Бір жанұяның бес ер баласы және олардың әрқайсысының қарындастары бар.

Жанұяның қанша баласы бар?
3. Бір жанұяның бес ер баласы және олардың әрқайсысының қарындастары бар. Жанұяның қанша баласы бар?

Слайд 21Жауабы: 6 баласы бар

Жауабы: 6 баласы бар

Слайд 226. Бөлмеде 7 майшам жанып тұр, 2 майшам сөніп қалды. Бөлмеде

қанша майшам қалды.
6. Бөлмеде 7 майшам жанып тұр, 2 майшам сөніп қалды. Бөлмеде қанша майшам қалды.

Слайд 23Жауабы: 7 майшам

Жауабы: 7 майшам

Слайд 24 6 .Үйге тапсырма беру, оқушыларды бағалау кезеңі: Үйге тапсырма: №1046, №1057

6 .Үйге тапсырма беру, оқушыларды бағалау кезеңі: Үйге тапсырма: №1046, №1057

Слайд 27










Сау болыңыздар!
Назарларыңызға рахмет!

Сау болыңыздар! Назарларыңызға рахмет!

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть