Презентация, доклад на тему Көбейтудің ауыстырымдылық, терімділік заңы тақырыбындағы презентация

Сабақтың мақсаты: есептер шығаруда көбейтудің ауыстырымдылық, терімділік қасиеттерін тиімді қолдануды меңгерту, оқушылардың танымдық қызығушылығын дамыту

Слайд 1Сабақтың тақырыбы: Көбейтудің ауыстырымдылық , терімділік қасиеттерін пайдаланып өрнектерді ықшамдау

Сыныбы: 5 а Пәні: математика Пән мұғалімі: Қожабергенова З.Р 2016-2017 оқу жылы
Сабақтың тақырыбы:   Көбейтудің ауыстырымдылық , терімділік қасиеттерін пайдаланып өрнектерді ықшамдау

Слайд 2Сабақтың мақсаты: есептер шығаруда көбейтудің ауыстырымдылық, терімділік қасиеттерін тиімді қолдануды меңгерту,

оқушылардың танымдық қызығушылығын дамыту
Сабақтың мақсаты: есептер шығаруда көбейтудің ауыстырымдылық, терімділік қасиеттерін тиімді қолдануды меңгерту, оқушылардың танымдық қызығушылығын дамыту

Слайд 3Сабақтың барысы: І. “Дайындық” аялдамасы ІІ. “Қайталау” аялдамасы ІІІ. “Жаңа қоныс” аялдамасы IV. “Жүйріктер” аялдамасы V.

“Қызықты есептер” аялдамасы VI. “Ережелер” аялдамасы VIІ. “Қателіктер” аялдамасы VIIІ. “Күшіңді сына” (деңгейлік тапсырмалар) ІХ.Бекіту Х.Үйге тапсырма. ХІ. Бағалау
Сабақтың барысы: І. “Дайындық” аялдамасы ІІ. “Қайталау” аялдамасы ІІІ. “Жаңа қоныс” аялдамасы IV. “Жүйріктер” аялдамасы V. “Қызықты

Слайд 4І. Ұйымдастыру бөлімі. А) оқушылармен сәлемдесу; Б) Сабақ мақсатымен, жоспарымен таныстыру. Психологиялық тренинг.

Геометриялық фигуралар арқылы топтардың мінездерін анықтау.
І. Ұйымдастыру бөлімі.  А) оқушылармен сәлемдесу; Б) Сабақ мақсатымен, жоспарымен таныстыру.   Психологиялық тренинг. Геометриялық

Слайд 5ІІ. “Қайталау” аялдамасы 1. Өзара қандай кері амалдарды білесіңдер? 2. Бөліндінің негізгі қасиеттері 3.

Дененің ағыспен жүзгендегі жылдамдығын қалай табады? 4. Қосудың қандай қасиеттері бар? 5. Дененің меншікті жылдамдығының формуласы 6. Санды және әріпті өрнектің айырмашылықтары
ІІ. “Қайталау” аялдамасы 1. Өзара қандай кері амалдарды білесіңдер? 2. Бөліндінің негізгі қасиеттері 3. Дененің ағыспен жүзгендегі

Слайд 6ІІІ. “Жаңа қоныс” аялдамасы Оқушыларға мысалдар көрсету арқылы қорытынды шығарту. 5*2 =10

2*5=10 21*10=210 10*21=210 (25*4)*5=500 25*(4*5)=500 7b*4=28b (7*4)*b=28b
ІІІ. “Жаңа қоныс” аялдамасы Оқушыларға мысалдар көрсету арқылы қорытынды шығарту. 5*2 =10   2*5=10 21*10=210

Слайд 7IV. “Жүйріктер” аялдамасы 1) 4*(25*6)= 2) 5*(20*86)= 3) 8*(125*9)= 4) 7*a*5*b= 5)

x*9*4*y= 6) 15*c*d*4=
IV. “Жүйріктер” аялдамасы  1)  4*(25*6)= 2) 5*(20*86)= 3) 8*(125*9)= 4)   7*a*5*b= 5)

Слайд 8V. “Қызықты есептер” аялдамасы “17” =7 “21” =2 “30” =0 “45” =20

“913” =? 5(15)3 4(28)7 8(40)5 22(?)11
V. “Қызықты есептер” аялдамасы “17” =7  “21” =2  “30” =0  “45” =20  “913”

Слайд 9VІ. “Ережелер” аялдамасы Ережелерді аяқтау

VІ. “Ережелер” аялдамасы   Ережелерді аяқтау

Слайд 10VІІ. “Қателіктер” аялдамасы   5*2*5*4=2000 3*3+111=129 2*10*5*2=2010 10*10*10*10=100000 50*10=5000 4*50=20 450+50*1=5500

VІІ. “Қателіктер” аялдамасы   5*2*5*4=2000 3*3+111=129 2*10*5*2=2010 10*10*10*10=100000 50*10=5000 4*50=20 450+50*1=5500

Слайд 11VIII. “Күшіңді сынап көр” (деңгейлік тапсырмалар)

VIII. “Күшіңді сынап көр” (деңгейлік тапсырмалар)

Слайд 12ІХ. Бекіту Х. Үйге тапсырма: №371,№377 ХІ. Оқушыларды бағалау

ІХ. Бекіту Х. Үйге тапсырма: №371,№377 ХІ. Оқушыларды бағалау

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть