Презентация, доклад на тему 3-сынып Математика презентация Тақырыбы: Қайталау

Білімділік:Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге асыру, қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру. Есептерді әртүрлі тәсілдермен шығарту Дамытушылық:Оқушылардың ақыл-ойын,логикалық ойлауы мен шығармашылық қабілеттерін арттыру,ойын түрлерін пайдалану арқылы сабаққа қызығушылықтарын арттыру.Тәрбиелік:Сабақтағы  белсенділікке, жазба

Слайд 1 тАҚЫРЫБЫ: “Қосындыны санға бөлу”


Тақырыбы:
Қайталау


Слайд 2 Білімділік:Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге асыру,

қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру. Есептерді әртүрлі тәсілдермен шығарту
Дамытушылық:Оқушылардың ақыл-ойын,логикалық ойлауы мен шығармашылық қабілеттерін арттыру,ойын түрлерін пайдалану арқылы сабаққа қызығушылықтарын арттыру.
Тәрбиелік:Сабақтағы  белсенділікке, жазба жұмыстарды орындаудағы ұқыптылыққа, шапшаң есептеуге, нақты жауап беруге тәрбиелеу

Мақсаты:

Білімділік:Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге асыру, қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру.

Слайд 3
Интербелсенді тақта, Power paint ,оқулық, кестелер, суреттер,

бор, стикерлер, плакат, маркер

Қолданылатын көрнекіліктер:

Интербелсенді тақта, Power paint ,оқулық, кестелер, суреттер, бор, стикерлер, плакат, маркер Қолданылатын көрнекіліктер:

Слайд 4
СТО, АКТ, диалог арқылы оқыту, жас ерекшеліктеріне сәйкес

оқыту, өзін-өзі бағалау, көшбасшылық, дарынды оқушылармен жұмыс

Қолданылатын модульдер:

СТО, АКТ, диалог арқылы оқыту, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, өзін-өзі бағалау, көшбасшылық, дарынды оқушылармен

Слайд 5
Диалог, топпен жұмыс, жеке

жұмыс, жұптық жұмыс, әңгімелеу, ой қозғау, сұрақ - жауап

Қолданылатын әдіс-тәсілдер:

Диалог, топпен жұмыс, жеке жұмыс, жұптық жұмыс, әңгімелеу, ой қозғау,

Слайд 6Шаттық шеңбері
“Сен маған, мен саған”
“Сұрақтар бұрқасыны”
“Әрқайсысына затын табуға көмектес”


“Өрнектердің мәнін тап
“Мен білемін”
“Қызықты үштік”
“Бағалай білейік”
Рефлексия
Үйге тапсырма беру

Сабақ барысы:

Шаттық шеңбері“Сен маған, мен саған” “Сұрақтар бұрқасыны” “Әрқайсысына затын табуға көмектес” “Өрнектердің мәнін тап“Мен білемін”“Қызықты үштік” “Бағалай

Слайд 7 Шаттық шеңбері

Шаттық шеңбері

Слайд 8 “Бағалау бағдаршамы”
Түсіндім
Түсінген сияқтымын
Мүлдем түсінбедім

“Бағалау бағдаршамы”ТүсіндімТүсінген сияқтымынМүлдем түсінбедім

Слайд 9“Сен маған, мен саған”

“Сен маған, мен саған”

Слайд 101.Көбейтудің компаненттерін ата 2.Бөлудің компонентерін ата 3.1 дм неше см бар? 4. 1

тәулікте неше сағат бар? 5.1сағатта неше минут бар? 6.Көлемді қалай табамыз? 7.Ауданды қалай табамыз? 8.2-нің кубы нешеге тең? 9.Периметрді қалай табамыз? 10.Қосындыны қалай санға көбейтеміз? 11.Қосындыны санға бөлу үшін не істейміз? 12. 3-тің кубы нешеге тең?

Сұрақтар бұрқасыны

1.Көбейтудің компаненттерін ата  2.Бөлудің компонентерін ата 3.1 дм неше см бар? 4. 1 тәулікте неше сағат

Слайд 11“Әрқайсысына затын табуға көмектес”

“Әрқайсысына затын табуға көмектес”

Слайд 12бал
тосап
30 · 4
81 : 9
50 · 5
49 : 7
24:4 + 12:4
(21+14)

: 7

(16+84) : 2

(22+18) · 3

балтосап30 · 481 : 950 · 549 : 724:4 + 12:4(21+14) : 7(16+84) : 2(22+18) · 3

Слайд 13«Өрнектердің мәнін тап
(17+13) :6
(16+12) :7
(80+20) : 10
(60+12):3
(50+35): 5
(90+18) :9
(80+12):2
28:7+16
= 5
=

4

= 10

= 24

= 17

= 12

= 46

= 20

«Өрнектердің мәнін тап(17+13) :6(16+12) :7(80+20) : 10 (60+12):3(50+35): 5(90+18) :9(80+12):228:7+16= 5= 4= 10 = 24= 17= 12=

Слайд 14«Мен білемін»

«Мен білемін»

Слайд 15(50+15) : 5
(9+9) : 6
75 және 27 сандарының айырмасын 3

есе арттыр

(19+17) : 4
(42+24) : 6
70 және 4 сандарының көбейтіндісін 40 есе кеміт

(32+48) : 8
(52+11) : 9
40 және 16 сандарының қосындысын 7 есе
кеміт

(50+15) : 5(9+9) : 675 және 27 сандарының айырмасын  3 есе арттыр(19+17) : 4(42+24) : 670

Слайд 16Қызықты үштік

Қызықты үштік

Слайд 17Мектеп асханасында 6 күнде 20кг сәбіз және 22кг картоп жұмсалады.Асхана күніне

неше килограмм көкөніс жұмсайды?

Жаңа шағын ауданда 32 үй 4 қатарға бөлініп салынған.48 үй осындай осындай неше қатар құрайды?

5 жәшіктегі жүзімнің массасы 40 кг. жүзім салынған осындай 7 жәшіктің массасы қанша болады?

Мектеп асханасында 6 күнде 20кг сәбіз және 22кг картоп жұмсалады.Асхана күніне неше килограмм көкөніс жұмсайды?Жаңа шағын ауданда

Слайд 18“Бағалай білейік”

“Бағалай білейік”

Слайд 19Рефлексия

Рефлексия

Слайд 20 №4, №7 48 бет
Үйге тапсырма

№4, №7  48 бетҮйге тапсырма

Слайд 21Назарларыңызға
рахмет!

Назарларыңызға рахмет!

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть