Презентация, доклад по математике на тему Обчислення площі прямокутника(4 класс)

Вороніна Є.І Обладнання: проектор з екраном чи проектор з мультимедійною дошкою.Мета:вправляти учнів у розв'язуванні

Слайд 1Обчислення площі прямокутника
Вороніна Є.І

Обчислення площі прямокутникаВороніна Є.І

Слайд 2Вороніна Є.І
Обладнання: проектор з екраном чи проектор з

мультимедійною дошкою.

Мета:

вправляти учнів у розв'язуванні задач, пов'язаних з поняттям площа прямокутника; вчити знаходити площу прямокутника за планом ділянки; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати любов до математики.

Вороніна Є.І Обладнання: проектор з екраном чи проектор з

Слайд 3Вороніна Є.І
ПЛАН УРОКУ
I. Організаційний момент. (1 хв.)
II. Актуалізація опорних знань.

(5 хв.)

1.Каліграфічна хвилинка.

2.Зоровий диктант.

3.Гра «Морський бій».

4.Гра «Шифрувальник».

III. Повідомлення теми уроку. Мотивація. (5 хв.)

1.Вибір одиниць вимірювання площі.

1.Робота над задачею № 483.

2. Фізкультхвилинка.

ІV. Закріплення та осмислення знань. (27 хв.)

3.Розумова розминка з коментуванням (задача №484).

4.Самостійне розв'язання задачі № 486.

V. Підсумок уроку. (1хв.)

VI. Домашнє завдання. № 489, № 490 (1 хв.)

Вороніна Є.І ПЛАН УРОКУI. Організаційний момент. (1 хв.)II. Актуалізація опорних знань. (5 хв.)1.Каліграфічна хвилинка.2.Зоровий диктант.3.Гра «Морський бій».4.Гра

Слайд 4Працювати будемо старанно,
Щоб почути у кінці,
Що в

4 класі діти – просто
МОЛОДЦІ!

Вороніна Є.І

Працювати будемо старанно,  Щоб почути у кінці,  Що в 4 класі діти – просто

Слайд 5Що чекаєте від уроку?
Вороніна Є.І

Що чекаєте від уроку?Вороніна Є.І

Слайд 6Каліграфічна хвилинка
9 18 27 36 45 54 63 72 81 90
Зоровий

диктант

4
3 3
4 4 2

3 4 6


Р - ?

S - ?

Р - ?
S - ?

Вороніна Є.І

Каліграфічна хвилинка9 18 27 36 45 54 63 72 81 90Зоровий диктант

Слайд 7Гра “ Морський бій “
108 7600 81000 50 7 9 24
Вороніна

Є.І
Гра “ Морський бій “108 7600 81000 50 7 9 24Вороніна Є.І

Слайд 8Гра “ Шифрувальник “






Код
Вороніна Є.І

Гра “ Шифрувальник “  Код Вороніна Є.І

Слайд 9Вибір одиниць вимірювання площі
м
см
км
2
2
2
2

дм
км
см
м
дм
Вороніна Є.І


Вибір одиниць вимірювання площі  мсмкм2 2 2 2 дмкмсммдмВороніна Є.І

Слайд 10Робота над задачею № 483
S = a * b
P = (

a + b ) * 2

Перевір себе : 16 см , 20 см

2

Вороніна Є.І

Робота над задачею № 483S = a * bP = ( a + b ) * 2Перевір

Слайд 11Розумова розминка з коментуванням (задача № 484)
Жовта фігура

S = 16 см
Синя фігура S = 12 cм
Рожева фігура S = 4 см

2

2

2


4

4

4

3

1

4

Вороніна Є.І

Розумова розминка з коментуванням (задача № 484)Жовта фігура     S = 16 смСиня фігура

Слайд 121)180 : 60 = 3 (год) 2) 48 :

3 = 16 (км/год)

Самостійне розв'язання задачі № 486

Вороніна Є.І

1)180 : 60 = 3 (год)    2) 48 : 3 = 16 (км/год)Самостійне розв'язання

Слайд 13Підсумок уроку
Чи збулися ваші очікування?
Що треба зробити,щоб вони
виконувалися?
Як

знайти площу прямокутника ?
Як знайти периметр прямокутника ?


Вороніна Є.І

Підсумок урокуЧи збулися ваші очікування?Що треба зробити,щоб вони виконувалися?  Як знайти площу прямокутника ?  Як

Слайд 14Домашнє завдання № 489, 490
Молодці!

17, 19, 16, 19, 6, 27, 12!

Вороніна

Є.І
Домашнє завдання № 489, 490 Молодці!17, 19, 16, 19, 6, 27, 12!Вороніна Є.І

Слайд 15До нових зустрічей
Вороніна Є.І

До  нових  зустрічей Вороніна Є.І

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть