Презентация, доклад Адамның шығу тегінің дәлелдемелері.аддам мен адамтәрізді маймылдардың ұқсастығы мен айырмашылығы

Мақсаты:Оқушылар Органикалық заттардың тотығу есебінен жасушаның энергиямен қамтамассыз етілуітуралы білімдерін өздігінен білім алу арқылы жету

Слайд 1Органикалық заттардың тотығу есебінен жасушаның энергиямен қамтамассыз етілуі.Биологиялық тотығу және жану.Анаэробтық

және аэробтық гликолиз.Митохондриялар-жасушаның энергиялық стансасы.

Сабақтың тақырыбы:

Органикалық заттардың тотығу есебінен жасушаның энергиямен қамтамассыз етілуі.Биологиялық тотығу және жану.Анаэробтық және аэробтық гликолиз.Митохондриялар-жасушаның энергиялық стансасы.Сабақтың тақырыбы:

Слайд 2Мақсаты:
Оқушылар Органикалық заттардың тотығу есебінен жасушаның энергиямен қамтамассыз етілуі
туралы білімдерін өздігінен

білім алу арқылы жету
Мақсаты:Оқушылар Органикалық заттардың тотығу есебінен жасушаның энергиямен қамтамассыз етілуітуралы білімдерін өздігінен білім алу арқылы жету

Слайд 3Тренинг

«Алманы жұл» жаттығуы
Сенің алдыңда үлкен ғажайып алма өсіп тұр.
Алмалар сенің нағыз төбеңде өсіп тұр –деп елестет.,
бірақ оны оңайлықпен алу мүмкін емес.
Сенің оң жақ төбеңдегі үлкен алманы алу үшін,
оң қолыңды неғұрлым жоғары көтеріп,
аяғыңның ұшымен тұрып,
тез терең тыныс ал, сосын алманы үзіп алып, жердегі шөптің үстіне қой да тынысыңды ақырын шығар.
Келесі қолмен осыны орында.
Тренинг           «Алманы жұл» жаттығуыСенің алдыңда үлкен ғажайып

Слайд 4Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Қалыптастырушы бағалау жұмысы
:

«6»-5; «5»-4; «4»-3; «1-3»
Маған қалыптастырушы жұмыс өте қиын,қиын,орташа,жеңіл болды(қажет сөздің астын сыз)
Себебі:
Маған жеңіл болған сұрақ:
Себебі

Оқушының аты-жөні

Слайд 5 “Аукцион” әдісі

“Аукцион” әдісі

Слайд 6Сабақтың тақырыбы:

Органикалық заттардың тотығу есебінен жасушаның энергиямен қамтамассыз етілуі.Биологиялық тотығу және

жану.Анаэробтық және аэробтық гликолиз.Митохондриялар-жасушаның энергиялық стансасы.

Сабақтың тақырыбы:Органикалық заттардың тотығу есебінен жасушаның энергиямен қамтамассыз етілуі.Биологиялық тотығу және жану.Анаэробтық және аэробтық гликолиз.Митохондриялар-жасушаның энергиялық стансасы.

Слайд 7Топтық жұмыс

Топтық жұмыс

Слайд 8

“Кинолента”әдісі

“Кинолента”әдісі

Слайд 9Сергіту сәті


Сергіту сәті

Слайд 10Сергіту сәті: Жапондық есім

Сергіту сәті: Жапондық есім

Слайд 11“Сиам егіздері”
әдісі


“Сиам егіздері”әдісі

Слайд 12“Жапондық бағалау әдісі


Дұрыс,
келісемін
Толықтырамын,
басқа көзқарасым бар
Менің сұрағым бар

“Жапондық бағалау әдісіДұрыс, келісемін Толықтырамын, басқа көзқарасым бар Менің сұрағым бар

Слайд 13Үйге тапсырма беру:

§11
51-бет.

Үйге тапсырма беру:§1151-бет.

Слайд 14
Мен сабақта қалай жұмыс жасадым?

жылдам / баяу
Сабақта жасаған жұмысыма мен....... ризамын/ риза емеспін
Маған сабақ көрінді.......... тез өткендей/ тым ұзақ
Сабақ барысында мен........ шаршаған жоқпын / шаршадым
Менің көңіл-күйім жақсы болды / нашарлап кетті
Сабақ мазмұны маған түсінікті/ түсініксіз
қажетті / қажетсіз
Үй тапсырмасы қызықты / көңілсіз
жеңіл / ауыр
мағыналы / мағынасыз

Өзін-өзі реттеу сауалнамасы

Мен сабақта қалай жұмыс жасадым?        жылдам / баяуСабақта жасаған жұмысыма

Слайд 15Бағалау


“ 1-10»-2
«11-15-»-3

«18-16»-4
«19»-5
Бағалау   “ 1-10»-2   «11-15-»-3    «18-16»-4    «19»-5

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть