Презентация, доклад на тему Биология презентация Құстардың көптүлілігі(7сынып)

1.Ұйымдастыру кезеңі( ынтымақтастық атмосфера)2. “Ыстық орындық”(үй тапсырмасын тексеру)3.Постер қорғау4. “Қарлы кесек”5.Сергіту сәті. 6.ББҮ кестесі.7.Бағалау.8.Үйге тапсырма.Сабақтың өту барысы

Слайд 1
Сабақтың мақсаты
Шу ауданы Мәншүк Мәметова атындағы орта мектебінің биология пәні мұғалімі:

Тойлыбаева Шынар Кишкенебайқызы


Сабақтың тақырыбы: Құстардың көптүрлілігі

Құстардың
көптүрлілігі,топтарға
бөлінуі,атаулары мен өкілдері туралы білім беру


Міндеттері


Күтілетін нәтиже

Ойларын жетік жеткізе біледі.
Сыни тұрғыдан ойлау қабілеті дамиды.
Түйінді ой қорытынды жасайды.

1.Таралуы,тіршілік орта жағдайларына бейімделуі және құстар экологиясы бойынша түсінік қалыптастыру.
2.Қорытындылау,салыстыру,есте сақтау қабілеттерін дамыту.
3.Оқушылардың өзін-өзі –өзі әділ болуға тәрбиелеу

Сабақтың мақсатыШу ауданы Мәншүк Мәметова атындағы орта мектебінің биология пәні мұғалімі: Тойлыбаева Шынар Кишкенебайқызы Сабақтың тақырыбы: Құстардың

Слайд 2

1.Ұйымдастыру кезеңі( ынтымақтастық атмосфера)
2. “Ыстық орындық”
(үй тапсырмасын тексеру)
3.Постер қорғау
4. “Қарлы кесек”
5.Сергіту

сәті.
6.ББҮ кестесі.
7.Бағалау.
8.Үйге тапсырма.




Сабақтың өту барысы

1.Ұйымдастыру кезеңі( ынтымақтастық атмосфера)2. “Ыстық орындық”(үй тапсырмасын тексеру)3.Постер қорғау4. “Қарлы кесек”5.Сергіту сәті. 6.ББҮ кестесі.7.Бағалау.8.Үйге тапсырма.Сабақтың өту барысы

Слайд 3


7 модульдің сабаққа кіріктірілуі
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
Оқыту

үшін бағалау және оқуды бағалау

Оқыту мен оқуда АКТ пайдалану

Мерсердің зерттеуіне сәйкес, әңгімелесу оқушылардың оқуының ажырамас бөлшегі болып табылады

Жалпы сыни тұрғыдан ойлайтын оқушылар белсенді болады, сұрақ қойып дәлелдерді талдайды.

Оқушының іскерлікпен белсенді қатысуына ықпал етеді

Оқушылардың өздерін-өздері бағалай алуы және өздерінің оқуын қалай жақсартуға болатындығын түсінудің қажеттілігі

7 модульдің сабаққа кіріктірілуіОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерСыни тұрғыдан ойлауға үйретуОқыту үшін бағалау және оқуды бағалауОқыту мен

Слайд 4Оқытуды басқару және көшбасшылық
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу
Талантты және

дарынды балаларды оқыту

Мұғалім-дамыту жұмысының көшбасшысы

Танымдық даму-баланың оқу және проблемаларды шешу қабілеті

Эйр мұғалімдердің дарынды балаларға сапалы тапсырма беру мақсатымен өз жоспарларын өзгертуге болады деген

Оқытуды басқару және көшбасшылықОқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқуТалантты және дарынды балаларды оқытуМұғалім-дамыту жұмысының көшбасшысыТанымдық даму-баланың

Слайд 5Жетістіктер:
Оқушылардың байқағыштық, тапқырлық, логикалық ойлау қабілеттері артты;
Өз ойларын сыни тұрғыдан жеткізе

алды;
Сабаққа барлық оқушы атсалысты.

Кемшіліктер:

Уақытты үнемдей алмадым;
Тапсырманың көптігі;
Бағалау критерийлерін нақтылауда керек.

Алдағы уақытта:

Уақытты үнемдеу үшін тапсырмалар санына қарай емес сапасына назар аудару;
Сабақтағы әдіс-тәсілдерді тиімді пайдалану жолдарын қарастыру.

Жетістіктер:Оқушылардың байқағыштық, тапқырлық, логикалық ойлау қабілеттері артты;Өз ойларын сыни тұрғыдан жеткізе алды;Сабаққа барлық оқушы атсалысты.Кемшіліктер:Уақытты үнемдей алмадым;Тапсырманың

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть