Презентация, доклад на тему Оқушының жеке тұлғалық ерекшеліктерін зерттеу

Балаларға өз-өздерін таныуға сезімімен қабілетін түсінуге көмектесу,оларды дамытып, жетілдіруге мүмкіндік жасау, өз-өздерін бақылау арқылы өздерін танытатын адамдарға баулу. Мақсаты Дамытушылық мақсаты Оқушыларды түрлі зерттеу жасау арқылы сапалы шешім қабылдай білуге үйрету.

Слайд 1Тақырыбы:
Оқушының жеке тұлғалық ерекшеліктерін зерттеу

Тақырыбы: Оқушының жеке тұлғалық  ерекшеліктерін зерттеу

Слайд 2 Балаларға өз-өздерін таныуға сезімімен қабілетін түсінуге көмектесу,оларды дамытып, жетілдіруге мүмкіндік

жасау, өз-өздерін бақылау арқылы өздерін танытатын адамдарға баулу.

Мақсаты

Дамытушылық мақсаты

Оқушыларды түрлі зерттеу жасау арқылы сапалы шешім қабылдай білуге үйрету.

Балаларға өз-өздерін таныуға сезімімен қабілетін түсінуге көмектесу,оларды дамытып, жетілдіруге мүмкіндік жасау, өз-өздерін бақылау арқылы өздерін танытатын

Слайд 3Сабақтың түрі
Психодиагностикалық сабақ
Көрнекіліктер:
Қағаз, қалам, жауап парағы,
қағаздан қиылған

гүлдер, көбелектер
Сабақтың түріПсиходиагностикалық  сабақКөрнекіліктер:  Қағаз, қалам, жауап парағы, қағаздан қиылған гүлдер, көбелектер

Слайд 4
Сабақ барысы
1. "Көңіл-күй суреті" атты жаттығу
Әуен

Сабақ барысы1.

Слайд 52. "Болады, болмайды" жаттығуы
Барысы : Солай болуы мүмкін болса онда


қолдарын шапалақтайды, егер ондай
мүмкін болмаса- онда аяқпен топылдатады.
Мысалы : Қасқыр орманда кезіп жүреді.
Қасқыр ағаш басында отыр.
Кастрюлде кесе қайнап жатыр.
Мысық үйдің төбесінде қыдырып жүр.
Ит аспанда жүзіп келеді. Қыз үйдің суретін салып отыр.
2.

Слайд 63. Өзін-өзі бағалау / психодиагностика / Мен қандаймын ?

3. Өзін-өзі бағалау / психодиагностика /  Мен қандаймын ?

Слайд 7 Оқушыларға “Жер”- төмен қарай,
“от” – жоғары

қарай,
“су” – дегенде алға қарай,
“ауа” – дегенде жанына қарай созуы
керектігі түсіндіріледі.
Алдымен рет-ретімен
орындап, содан соң
шатастырылып айтылады.

Оқушыларға “Жер”- төмен қарай,
“от” – жоғары қарай,
“су” – дегенде алға қарай,
“ауа” – дегенде жанына қарай созуы
керектігі түсіндіріледі.
Алдымен рет-ретімен
орындап, содан соң
шатастырылып айтылады.

4. "Төрт алып" ойыны

Оқушыларға “Жер”- төмен қарай, “от” – жоғары қарай, “су” – дегенде алға қарай,

Слайд 85. Таным процестері / психодиагностика /
Енді балалар, мына суретке

мұқият қарап алыңдар.
Естеріңе алдарыңдағы параққа жазыңдар.
Көріп есте сақтау.

Парта

Тақта

Есік

Терезе

Гүл

Мұғалім

Стол

Кітап

Дәптер

Қалам

5. Таным процестері   / психодиагностика / Енді балалар, мына суретке мұқият қарап алыңдар. Естеріңе алдарыңдағы

Слайд 95. Таным процестері / психодиагностика /
Енді балалар, мына суретке

мұқият қарап алыңдар.
Естеріңе алдарыңдағы параққа жазыңдар.
Көріп есте сақтау.











5. Таным процестері   / психодиагностика / Енді балалар, мына суретке мұқият қарап алыңдар. Естеріңе алдарыңдағы

Слайд 10
2.Естіп есте сақтау

3. Қиялының

дамуын зерттеу.
Үш сөз беріп ( аю, қалам, балық ) осы сөздерден бір сөйлем құрау керек.
2.Естіп есте сақтау       3. Қиялының дамуын зерттеу. Үш сөз беріп (

Слайд 116. Қорытынды. 7. Ұсыныс, пікір

6. Қорытынды.  7. Ұсыныс, пікір

Слайд 12
Назарларыңызға рахмет!

Назарларыңызға  рахмет!

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть