Презентация, доклад по истории на тему Методика преподования

нәтижес

Слайд 1Егер мұғалім өз бойына іспен шәкірттеріне деген сүйіспеншілікті біріктірген болса, ол–кемел

ұстаз.                                                           К.Д.Ушинский

Қазақтардың тарихи отанынан қол үзіп шетелдерге қоныс аударуының негізгі себептерін түсіндіру

мақсаты

Табыс криетериі

Тақырыбы: Шетелдерде қазақ диаспорасының қалыптасуы.

“Жылдарда сөйлейді”,
“Кубизм”, “Өкіл”,
“Бәйге”

Сарыағаш ауданы №59 жалпы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі Бердимуратов Жумахан

Тізбектелген сабақтар топтамасындағы бір сабаққа рефлексивті таныстырылым

Қазақтардың Қазақстан
аумағынан тыс жерлерге
қоныс аударусебептерін біледі

Егер мұғалім өз бойына  іспен шәкірттеріне деген сүйіспеншілікті  біріктірген болса, ол–кемел ұстаз.                                          

Слайд 2
нәтижес

нәтижес

Слайд 3Жеті модульдің кіріктірілуі
1
Оқытуды басқару және көшбасшылық
2
3
4
5
6
7
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және

бағалау

Талантты және дарынды балаларды оқыту

Оқытуды басқару мен АКТ-ны пайдалану

Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер

Жеті модульдің кіріктірілуі1Оқытуды басқару және көшбасшылық234567Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және бағалауТалантты және дарынды балаларды оқытуОқытуды басқару

Слайд 4Сабақтың табысты болуы үшін оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдерді қолдануым
БББ кестесі
Өкіл

сандармен
жемістермен
тәттілермен
түстермен
«...ең

әуелі мектепке керегі – білімді, педагогика, методикадан хабардар оқыта білетін мұғалім. Екінші – оқыту ісіне керек құралдардың сайлы болуы. Құралсыз іс істелмейді һәм құралдар қандай болса, істеген іс те нәтижелі болады.
А. Байтұрсынов
Сабақтың табысты болуы үшін оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдерді қолдануымБББ кестесіӨкілсандармен жемістерментәттілерментүстермен «...ең әуелі мектепке керегі – білімді, педагогика,

Слайд 5Жеті модульдің тәсілдерін қолдану барысында түйгенім
Көп білуге емес , көп

ойлауға ұмтылу керек. Демокрит



Оқушылар сабақта топ болып жұмыс істеді
Өзара ынтымақтастық атмосферасында жұмыс істеді
Оқушылар өз ойын еркін айтуға дағдыланды
Оқушылар сабақ барысында өзін-өзі реттей алды
Үлгерімі төмен оқушыларда ынта пайда болды
Оқушылар өзін-өзі бағалауды ұйренді




Ойға жетелейтін ашық сұрақтарды қоя алмауы
Жаратылысынан тұйық оқушылардың сыныпты әлі де мұғалімнің аймағы деп қабылдауы


Келешекте 7 модульдің әдіс-тәсілдерін қолдана отырып, білім беруді жалғасытырамын
СТО дағдыларын дамыту арқылы шығармашылық ойлауды дамыту үшін тұрақты жұмыс жүргіземін
Оқушының үніне құлақ аса отырып, олардың пікірлерімен санасып отырамын

Кедергілер:

Жою жолдары:

Болашақта:

Жеті модульдің тәсілдерін  қолдану барысында түйгенімКөп білуге емес , көп ойлауға ұмтылу керек.

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть