Презентация, доклад по математике на тему А+4,А-4

Содержание

Сабақтың мақсаты: 1.Білімділігі: Оқушыларды а+4,а-4 өрнектерініңмәнін табу жолыментаныстыру.4-ті қосу және азайту кестесін қайталау.Дамытушылығы:Оқушыларды математика пәніне қызығушылығын арттыра отырып есептеу,логикалық ойлау әрекеттерін дамыту. Тәрбиелік мәні: Балаларды білімділікке,адамгершілікке,жолдастық қарым –қатынасқа тәрбиелеу.Білімділікке баулу.

Слайд 1Сабақтың тақырыбы:
А+4,а-4.

Сабақтың тақырыбы:А+4,а-4.

Слайд 2Сабақтың мақсаты:
1.Білімділігі: Оқушыларды а+4,а-4 өрнектерінің
мәнін табу жолыментаныстыру.
4-ті қосу және азайту

кестесін қайталау.
Дамытушылығы:Оқушыларды математика пәніне қызығушылығын арттыра отырып есептеу,логикалық ойлау әрекеттерін дамыту.
Тәрбиелік мәні: Балаларды білімділікке,адамгершілікке,жолдастық қарым –қатынасқа тәрбиелеу.Білімділікке баулу.


Сабақтың мақсаты: 1.Білімділігі: Оқушыларды а+4,а-4 өрнектерініңмәнін табу жолыментаныстыру.4-ті қосу және азайту кестесін қайталау.Дамытушылығы:Оқушыларды математика пәніне қызығушылығын арттыра

Слайд 3Сабақ типі:
Саяхат сабақ.

Сабақ типі:Саяхат сабақ.

Слайд 4Сабақтың әдіс-тәсілдері:

Сұрақ-жауап,
Көрнекілік, түсіндіру әдістері.

Сабақтың әдіс-тәсілдері:Сұрақ-жауап, Көрнекілік, түсіндіру әдістері.

Слайд 5Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі.
-оқу құралдарын реттеу.
-назарын сабаққа аудару.
Психологиялық дайындық.
Шырылдады қоңырау,
Біз сабақты

бастаймыз.
Орнымызға отырып,
Өзара көз тастаймыз.
Табыс тілеп көзбенен,
Жаңа білім алуға,
Алға қадам бастаймыз.

Сабақтың барысы:Ұйымдастыру кезеңі. -оқу құралдарын реттеу.-назарын сабаққа аудару.Психологиялық дайындық.Шырылдады қоңырау,Біз сабақты бастаймыз.Орнымызға отырып,Өзара көз тастаймыз.Табыс тілеп көзбенен,Жаңа

Слайд 6“Білім елінде” саяхатқа шығамыз. Алдымен қандай аялдамаларға тоқтайтынымызды білуіміз керек.

“Білім елінде” саяхатқа шығамыз. Алдымен қандай аялдамаларға тоқтайтынымызды білуіміз керек.

Слайд 7Балалар, бүгін біз білім еліне саяхатқа шығамыз. Алдымен қандай аялдамаларға тоқтаймыз,

соны біліп алайық.
Балалар, бүгін біз білім еліне саяхатқа шығамыз. Алдымен қандай аялдамаларға тоқтаймыз, соны біліп алайық.

Слайд 8“Білім еліне”
саяхат
“Мектеп” аялдамасы.
“Білгірлер” аялдамасы.


“Тапқырлар” аялдамасы.

“Мергендер” аялдамасы.

“Ойшылдар” аялдамасы.

“Білім еліне” саяхат    “Мектеп” аялдамасы.  “Білгірлер” аялдамасы.  “Тапқырлар” аялдамасы.“Мергендер” аялдамасы.  “Ойшылдар”

Слайд 9Математикалық разминка.
0 2 3 6 5

7 6 9 4 0

Математикалық разминка.0 2 3 6 57  6 9 4 0

Слайд 10Жұмбақты оқы, шешуін тап
Білімнің мол сыйы, асы,
Балғындардың ұясы.

Жұмбақты оқы, шешуін тапБілімнің мол сыйы, асы,Балғындардың ұясы.

Слайд 11М
Е
К
Т
Е
П

МЕКТЕП

Слайд 121
2
3
4
5
6
7
8
Аялдама “Мектеп”.
Аялдамада шығарылатын есептер.
Себетке жеміс-жидектер жинау.
3+4
5-4
6+2
4+4
10-9
8-4
5-3
6-2

12345678Аялдама “Мектеп”. Аялдамада шығарылатын есептер. Себетке жеміс-жидектер жинау.3+45-46+24+410-98-45-36-2

Слайд 132. “Білгірлер” аялдамасы.
Оқулықтағы 1есеп
кестені толтыр

2. “Білгірлер” аялдамасы.Оқулықтағы 1есеп кестені толтыр

Слайд 143. “Тапқырлар” аялдамасының тапсырмасы.


3. “Тапқырлар” аялдамасының тапсырмасы.

Слайд 15“Топтау” стратегиясы.

Есеп туралы не білеміз?
Шартын оқимыз.
Шешуін табамыз.
Сұрағын табамыз.
Жа
уа
бын жазамыз.

“Топтау” стратегиясы.Есеп туралы не білеміз?Шартын оқимыз.Шешуін табамыз.Сұрағын табамыз.Жауабын жазамыз.

Слайд 16Сөз есептерді
Шешейік.
Қоңырау соғылғаннан кейін сыныпқа 2қыз және 4ұл бала кірді.Сыныптағы оқушылар

қаншаға артты?

Қоңырау соғылғаннан кейін
Сыныпқа 2қыз және4ұл бала кірді.Сыныпқа барлығы неше оқушы кірді?

Сөз есептердіШешейік.Қоңырау соғылғаннан кейін сыныпқа 2қыз және 4ұл бала кірді.Сыныптағы оқушылар қаншаға артты?Қоңырау соғылғаннан кейінСыныпқа 2қыз және4ұл

Слайд 17Сергіту сәті

Сергіту сәті

Слайд 184. “Мергендер” аялдамасы.

4. “Мергендер” аялдамасы.

Слайд 19
Қалқаңқұлақ мысалдар шығарды тексер.
4+3=6

8-5=3 4+4=8
7-2=5 9+1=10 5-3=2
3+3=8 6-5=1 7+3=10
Қалқаңқұлақ мысалдар шығарды тексер.4+3=6         8-5=3

Слайд 205. “Ойшылдар” аялдамасы.
Баллар, біз автобустан кемеге мініп,
сыныпқа теңіз арқылы оралуымыз

керек.
Ол үшін мына тапсырманы орындауымыз керек.
5. “Ойшылдар” аялдамасы.Баллар, біз автобустан кемеге мініп, сыныпқа теңіз арқылы оралуымыз керек. Ол үшін мына тапсырманы орындауымыз

Слайд 21Математикалық диктант
5+3 8+1

10-6
7-2 10-5 3+4
0+8 9+1 9-5
Математикалық диктант5+3     8+1     10-67-2

Слайд 22Балалар, біз белгілі “Білім еліне” саяхат жасап білімімізді көрсеттік, енді өзіміздің

сүйікті сыныбымызға оралайық.
Балалар, біз белгілі “Білім еліне” саяхат жасап білімімізді көрсеттік, енді өзіміздің сүйікті сыныбымызға оралайық.

Слайд 23Қорытындылау:
Балалар,
біз бүгін
қандай санның
көбейту кестесін
пысықтадық?

Қорытындылау:Балалар, біз бүгін қандай санның көбейту кестесін пысықтадық?

Слайд 24Оқушылардың білімін бағалау!!!

Оқушылардың білімін бағалау!!!

Слайд 25

Үйге тапсырма

157бет 4есеп

Үйге тапсырма157бет  4есеп

Слайд 26Сау-болыңыздар!

Сау-болыңыздар!

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть