Презентация, доклад по математике для первого класса

Содержание

Оқу мақсаты: 1.1.2.3. Қосудың ауыстырымдылық қасиетін; 0 және 1-дің қасиетін қолдану Барлық оқушылар: 0 және 1 сандарын пайдаланып өрнектер құрастыруды біледі.Көптеген оқушылар: 0 және 1сандарынан өрнектерді құра отырып, салыстырады.Кейбір оқушылар: 0және 1сандарының ауыстырымдылық қасиетін ажыратып талдайды.

Слайд 1Тренер:
Альмагамбетов Каиржан Сагинтаевич
Бөлімше:2.1. Санды және әріпті өрнектер
Математика
Тақырыбы:Қосудың ауыстырымдылық қасиеті.
Пән мұғалімі:

Акшалова Альфия
Бастауыш сынып мұғалімі
Бозшакөл жалпы білім беретін
негізгі мектебі
Тренер: Альмагамбетов Каиржан СагинтаевичБөлімше:2.1. Санды және әріпті өрнектерМатематикаТақырыбы:Қосудың ауыстырымдылық қасиеті.Пән мұғалімі: Акшалова Альфия Бастауыш сынып мұғаліміБозшакөл жалпы

Слайд 2Оқу мақсаты: 1.1.2.3. Қосудың ауыстырымдылық қасиетін; 0 және 1-дің қасиетін қолдану


Барлық оқушылар: 0 және 1 сандарын
пайдаланып өрнектер құрастыруды біледі.

Көптеген оқушылар: 0 және 1сандарынан
өрнектерді құра отырып, салыстырады.

Кейбір оқушылар: 0және 1сандарының
ауыстырымдылық қасиетін ажыратып талдайды.

Сабақ мақсаттары:

Оқу мақсаты: 1.1.2.3. Қосудың ауыстырымдылық қасиетін; 0 және 1-дің қасиетін қолдану Барлық оқушылар: 0 және 1 сандарын

Слайд 3Бағалау критерийлері:
Білім алушы:
-Өрнектің мәнін табу
үшін қосудың

ауыстырымдылық
қасиетін қолданады.
Санға 0-ді және 1-ді қосу,
азайту амалдарын орындайды.
Бағалау критерийлері:  Білім алушы: -Өрнектің мәнін табу  үшін қосудың ауыстырымдылық   қасиетін қолданады.Санға 0-ді

Слайд 4
Белсенді оқу әдістері






«Сиқырлы
айна»
әдісі

«Кәм-
питтер»
әдісі

«Ішкі-
сыртқы»
әдісі

«Домино»

әдісі

«Балық
аулау»
әдісі

«Таңдау»
әдісі


«Бэк-
роним»
әдісі

Белсенді оқу әдістері «Сиқырлы айна» әдісі «Кәм-питтер» әдісі «Ішкі-сыртқы» әдісі «Домино» әдісі «Балықаулау» әдісі «Таңдау» әдісі «Бэк-роним»

Слайд 5Психологиялық
ахуал
Сиқырлы айнадан өзімді көремін,
Бақыттан жайнаған көзімді


көремін
Психологиялық ахуалСиқырлы айнадан өзімді көремін,    Бақыттан жайнаған көзімді көремін

Слайд 6(ӨЖ) 1-тапсырма
Жұбын тауып жауаптары тең тасбақаларды
жасыл түспен бояңыз және оқыңыз.

Әр

оқушыға карточкалар
беріледі.
Сол карточкадағы
өрнектердің мәндерін
тауып,мәндері
тең өрнектерді бір
түспен бояйды

0+5

1+8

1+4

3+5

9-0

6+1

-

Бағалау критерий

Дескриптор:

Қосудың
ауыстырымдылық
қасиетін талдайды,
мәнін табуда
қолданады

-қосудың ауыстырымдылық
қасиетін айтады;
-сурет бойынша өрнектің
мәнін табады,
жазады және оқиды.

БАҒАЛАУ.

БАҒАЛАУ ТҮРЛЕРІ

Сендвич әдісі

(ӨЖ) 1-тапсырмаЖұбын тауып жауаптары тең тасбақаларды жасыл түспен бояңыз және оқыңыз.Әр оқушыға карточкалар беріледі. Сол карточкадағы өрнектердің

Слайд 72-тапсырма:
Өрнектерді құрастыра
отырып мәндерін табу
(Т)

Әр топқа қима
қағаз беріледі.
Сол

қағазға
олар өрнектерді
құрастырады
және олардың
мәндерін
тауып жазады.


Бағалау критерий

Дескриптор:

Өрнектерді құрастыра
отырып талдайды

-өрнектерді жазады;
-өрнектердің мәнін табады

БАҒАЛАУ.

Көпір
әдісі.

2-тапсырма:Өрнектерді құрастыра отырып мәндерін табу(Т) Әр топқа қима қағаз беріледі. Сол қағазға олар өрнектерді құрастырадыжәне олардың мәндерін

Слайд 83-тапсырма:
Қосу мен азайтуды
ажырату

Әр жұпқа қағаздан
жасалған балық
беріледі.
Балықтағы өрнектерді
керек

түспен бояйды


Бағалау критерий

Дескриптор

қосынды өрнектерді
айырма өрнектерден
ажыратады

қосындыларды анықтайды
өрнектерді керек
түспен бояйды

БАҒАЛАУ.

Жапондық бағалау
әдісі.

3-тапсырма:Қосу мен азайтуды ажыратуӘр жұпқа қағаздан жасалған балық беріледі.Балықтағы өрнектерді керек түспен бояйдыБағалау критерийДескрипторқосынды өрнектерді айырма өрнектерден

Слайд 9(А) / Саралау әдісі


Тапсырма«Бэкроним» әдісі арқылы жүзеге асады. Оқушылар өрнектердің мәнін

тауып оларды керек түспен бояйды

Бағалау критерий

Дескриптор

Қосынды өрнектерді
айырма өрнектерден
ажыратып,
мәндерін табады

Қосынды, айырма компоненттерін
анықтайды, өрнектердің мәндерін
дұрыс тауып,
суретті бояйды

БАҒАЛАУ.

Ауа райы әдісі.

(А) / Саралау әдісіТапсырма«Бэкроним» әдісі арқылы жүзеге асады. Оқушылар өрнектердің мәнін тауып оларды керек түспен бояйдыБағалау критерийДескриптор

Слайд 10Критериалды бағалау (Қалыптастырушы бағалау)




«Сен
двич»
әдісі

«Көпір»
әдісі

«Жапон
дық баға
лау»
әдісі

«Ауа


райы»
әдісі

Критериалды бағалау  (Қалыптастырушы бағалау)«Сендвич» әдісі «Көпір» әдісі «Жапондық бағалау» әдісі «Ауа райы» әдісі

Слайд 11
Ықшамсабақ
Мен әр апта сайын ықшамсабақ туралы тереңірек біле бастадым. Әріптестерімен

тәжірибе алмаса отырып кері байлас беруді үйрендім.
Өзім үшін бұл сабақтан “Джиксо”, “Гендерлік”, “Резинка”, “Табыс сатысы”,”Елші”, “Кезбе тілші”, “Жетон”, “Нүктелі дыбыс”, “Көпір” және тағы басқа әдіс -тәсілдерді үйрендім.
Ықшамсабақ барысында, уақытты тиімді пайдалану, сабақты жүйелі өткізуге керектігін түсіндім.
Қолжетімді ресурстарды тиімді пайдалану керектігін білдім. Әріптестерімнен және тренерден алған әдіс-тәсілдерді келешекте қолданамын.

Ықшамсабақ Мен әр апта сайын ықшамсабақ туралы тереңірек біле бастадым. Әріптестерімен тәжірибе алмаса отырып кері байлас беруді

Слайд 12
Менің түйіндемем

Жаңартылған бағдарлама нәтижесінде курс барысында мына нәтижелерге қол жеткіздім.
Сабақты тиімді

жоспарлау;
Белсенді оқу;
Ресурстарды пайдалану;
Бағалау әдіс- тәсілдері;
Оқушылардың уәжін ояту;
Оқушылардың дамуы мен жетістікке жетуіне жағдай жасау;
Бәсекеге қабілетті оқушыларды дайындау




Менің түйіндемемЖаңартылған бағдарлама нәтижесінде курс барысында мына нәтижелерге қол жеткіздім.Сабақты тиімді жоспарлау; Белсенді оқу;Ресурстарды пайдалану;Бағалау әдіс- тәсілдері;Оқушылардың

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть