Презентация, доклад по казахскаму языку на тему Екі таңбалы санға бөлу ( 3 класс )

САБАҚТЫҢ КЕЗЕҢДЕРІТОПТАСТЫРУ.Математикалық таңба атаулары арқылы топқа біріктіру.Топ ережелерін еске түсіруҮЙ ТАПСЫРМАСЫН ТЕКСЕРУ.салыстыруТҰСАУКЕСЕР.Білу. Миға шабуыл.Көбейту мен бөлуге байланысты сұрақтарға жауап алу.ҰЙЫМДАСТЫРУ.Шаттық шеңбері

Слайд 1Сабақтың тақырыбы: Екі таңбалы санға бөлу.
Мақсаты:
Екі таңбалы санды екі таңбалы санға

бөлуді үйрету арқылы мысалдар орындату.
Жаңа стратегиялар
ды пайдалана отырып,оқу
шылардың қызығушылықтарын арттыру.Сын тұрғысынан ойлауға үйрету.

Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
Оқу үшін бағалау және оқуды бағалау.
Сын тұрғысынан ойлауға үйрету.
Талантты және да-рынды балаларды оқыту.
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу.
Оқуды басқару және көшбасшылық.

БАҒАЛАУ:

Формативті бағалау,
күлдіргіштер, топтардың бір-бірін мадақтауы,
кері байланыс

Күтілетін
нәтижелер:
Ынтымақтастық атмосфера пайда болады.Екі таңбалы санды екі таңбалы санға бөле алады.Математикалық терминдерді пайдалана отырып,талдай
ды.Дарынды және талантты оқушылар өздерін дәлелдейді.

Сабақтың тақырыбы: Екі таңбалы санға бөлу.Мақсаты:Екі таңбалы санды екі таңбалы санға бөлуді үйрету арқылы мысалдар орындату.Жаңа стратегияларды

Слайд 2
САБАҚТЫҢ КЕЗЕҢДЕРІ
ТОПТАСТЫРУ.
Математикалық таңба атаулары арқылы топқа біріктіру.
Топ ережелерін еске түсіру
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН

ТЕКСЕРУ.
салыстыру

ТҰСАУКЕСЕР.
Білу. Миға шабуыл.
Көбейту мен бөлуге байланысты сұрақтарға жауап алу.

ҰЙЫМДАСТЫРУ.
Шаттық шеңбері

САБАҚТЫҢ КЕЗЕҢДЕРІТОПТАСТЫРУ.Математикалық таңба атаулары арқылы топқа біріктіру.Топ ережелерін еске түсіруҮЙ ТАПСЫРМАСЫН ТЕКСЕРУ.салыстыруТҰСАУКЕСЕР.Білу. Миға шабуыл.Көбейту мен бөлуге байланысты

Слайд 3
САБАҚТЫҢ КЕЗЕҢДЕРІ
НЕГІЗГІ БӨЛІМ
ТҮСІНУ
Оқушының құзырлылығы
ҚОЛДАНУ

Жұптық жұмыс

“Қағып алу” стратегиясы


Қалыптастырушы бағалау.Стикерге пікір жазу.
ТАЛДАУ

Жинақтау
Математикалық

диктент

БАҒАЛАУ.
Рефлексия

САБАҚТЫҢ КЕЗЕҢДЕРІНЕГІЗГІ БӨЛІМТҮСІНУОқушының құзырлылығыҚОЛДАНУЖұптық жұмыс “Қағып алу” стратегиясыҚалыптастырушы бағалау.Стикерге пікір жазу.ТАЛДАУЖинақтауМатематикалық диктентБАҒАЛАУ.Рефлексия

Слайд 4

Жаңаша оқытудағы оқушының іс-әрекеті



Ортақ пікір, ортақ шешім
Белсенділік,қызығушылық

артты

Ынтымақтастықты қалыптастырды үйренді

«топтық тапсырма

Құзырлы тұлға

Кері байланыс

Жаңаша оқытудағы оқушының іс-әрекетіОртақ пікір, ортақ шешімБелсенділік,қызығушылық

Слайд 5РЕФЛЕКСИЯ
НӘТИЖЕ:
1.Жұптық жұмыс жүрді.
2.Ғылыми тілде сөйлеуге үйренді.
3.Сұрақ қоюға
негізделген
ойынды үйренді.
4.Сабақ белсенді өтті.
5.Ынтымақтасу
атмосферасы

қалыптасты.

КЕДЕРГІЛЕР:
1.Ереженің ескерілмеуі.
2. Уақыттың
жетпеуі.
3.Ойын шартының сақталмауы.
4.Жаңа тақырыпты өз беттерімен түсіне алулары.



ЖЕТІЛДІРУ КЕРЕК:
1.Сабақтарда модульдерді ықпалдастыруда тиімді әдістер пайдалануды жетілдіру.
2.Ереженің сақталуын үйрету.
3.Құзырлы оқушы болып қалыптасуларына жұмыстану.
4.Ой еркіндігіне баулу.


.

РЕФЛЕКСИЯНӘТИЖЕ:1.Жұптық жұмыс жүрді.2.Ғылыми тілде сөйлеуге үйренді. 3.Сұрақ қоюғанегізделгенойынды үйренді.4.Сабақ белсенді өтті.5.Ынтымақтасуатмосферасы қалыптасты. КЕДЕРГІЛЕР:1.Ереженің ескерілмеуі.2. Уақыттыңжетпеуі.3.Ойын шартының сақталмауы.4.Жаңа

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть