Презентация, доклад на тему Аңдар мен малдар немесе сүтқоректілер. Құстар тақырыбына презентация. (1 сынып)

Содержание

Аңдар мен малдар немесе сүтқоректілер. Құстар.

Слайд 1Сабақтың тақырыбы: Жануарлар.

Сабақтың тақырыбы: Жануарлар.

Слайд 2Аңдар мен малдар немесе сүтқоректілер. Құстар.

Аңдар мен малдар немесе сүтқоректілер. Құстар.

Слайд 3Сабақтың мақсаты: 
Білімділігі: Жануарлар әлемі туралы түсінік беру. Дамытушылығы:Оқушылардың сөздік қорларын,

есте сақтау қабілеттерін дамыту, шығармашылыққа баулу. Тәрбиелігі: Табиғаттың жанашыры болып, оны қорғауға өз үлестерін қосуға тәрбиелеу.
Сабақтың мақсаты:   Білімділігі: Жануарлар әлемі туралы түсінік беру. Дамытушылығы:Оқушылардың сөздік қорларын, есте сақтау қабілеттерін дамыту, шығармашылыққа

Слайд 4Ұйымдастыру кезеңі.

Ұйымдастыру кезеңі.

Слайд 5 Табиғат, тіршіліксің тұнып тұрған, Сен күнсің көтерілген күліп тұрған. Сен жарықсың, Сен

жерсің, Сен ауасың, Сен анамсың Бәрі менің өмірім сен сыйлаған.

Табиғат, тіршіліксің тұнып тұрған, Сен күнсің көтерілген күліп тұрған. Сен жарықсың, Сен жерсің, Сен ауасың,

Слайд 6- Балалар, қалай ойлайсыңдар, өлең не туралы ?
- Табиғат туралы

қай кітаптан оқып білеміз?
- Олай болса, балалар қазір біз дүниетану сабағын бастаймыз..
- Балалар, қалай ойлайсыңдар, өлең не туралы ? - Табиғат туралы қай кітаптан оқып білеміз? - Олай

Слайд 7Үй тапсырмасын сұрау.

Үй тапсырмасын сұрау.

Слайд 8 «Табиғат» Ой шақыру.
-Табиғат нешеге бөлінеді?
- Өлі табиғатқа нелер жатады?
- Тірі

табиғатқа нелер жатады?
- Ендеше, тірі табиғаттың бір тобы жануарлар әлемі жөнінде әңгімелесейік. Балалар, сіздер қандай жануарларды білесіңдер?
«Табиғат» Ой шақыру.-Табиғат нешеге бөлінеді?- Өлі табиғатқа нелер жатады?- Тірі табиғатқа нелер жатады?- Ендеше, тірі табиғаттың

Слайд 18- Балалар, бұл суреттегі жануарларды аңдар дейміз.
- Аңдарды адамдар бағып күте

ме?
- Олай болса, жабайы аңдар деуге де болады екен.
- Тағы қандай аңдарды білесіңдер?
- Балалар, бұл суреттегі жануарларды аңдар дейміз.- Аңдарды адамдар бағып күте ме?- Олай болса, жабайы аңдар деуге

Слайд 20Оқулықпен жұмыс
1. Мәтінді оқып беру.
2. Балаларға тізбектеп оқыту.

Оқулықпен жұмыс1. Мәтінді оқып беру.2. Балаларға тізбектеп оқыту.

Слайд 21Шығармашылық жұмыс.

Шығармашылық жұмыс.

Слайд 22
Сергіту сәті.

Сергіту сәті.

Слайд 23Оқулықпен жұмыс
1. Мәтінді оқып беру.
2. Балаларға тізбектеп оқыту.

Оқулықпен жұмыс1. Мәтінді оқып беру.2. Балаларға тізбектеп оқыту.

Слайд 24Шығармашылық жұмыс.

Шығармашылық жұмыс.

Слайд 25
1)Ойын «Адасқан сөз» (жұппен жұмыс)
2)Суреттегі жануарларды сілтема арқылы топтастыру (жұппен жұмыс)
3)Жануарларды

топтастыру (жұппен жұмыс)
4)Ойын «Жануарлардың бөліг»табу атап айту (жұппен жұмыс)
1)Ойын «Адасқан сөз» (жұппен жұмыс)2)Суреттегі жануарларды сілтема арқылы топтастыру (жұппен жұмыс)3)Жануарларды топтастыру (жұппен жұмыс)4)Ойын «Жануарлардың бөліг»табу атап

Слайд 26«Кім жылдам?»
1. Ит сияқты пішіні, Ұнатпайды кісіні. 2. Жазда сұрғылт,

Қыста аппақ
3. Қайда болсын баратын, Мінсең ұшқыр қанатың.
2. Өзі үлкен жануар, Үстінде үлкен тауы бар.
3. Көзін жұмады, Көзін ашады. Сыбысын білдірмей Ақырын басады.
4.Адамға серік, Күзетке берік.
«Кім жылдам?»1. Ит сияқты пішіні,   Ұнатпайды кісіні.  2. Жазда сұрғылт,   Қыста аппақ

Слайд 27 1. Ит сияқты пішіні, Ұнатпайды кісіні. (Түлкі) 2. Жазда

сұрғылт, Қыста аппақ (Қоян) 3. Қайда болсын баратын, Мінсең ұшқыр қанатың. (Жылқы) 2. Өзі үлкен жануар, Үстінде үлкен тауы бар. (Түйе) 3. Көзін жұмады, Көзін ашады. Сыбысын білдірмей Ақырын басады. (Мысық) 4.Адамға серік, Күзетке берік. (Ит)
1. Ит сияқты пішіні,   Ұнатпайды кісіні. (Түлкі) 2. Жазда сұрғылт,   Қыста

Слайд 28 Үйге тапсырма беру. Тақырыпты оқып келу, әңгімелеу.

Үйге тапсырма беру. Тақырыпты оқып келу, әңгімелеу.

Что такое shareslide.ru?

Это сайт презентаций, где можно хранить и обмениваться своими презентациями, докладами, проектами, шаблонами в формате PowerPoint с другими пользователями. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть